Незвичайна їжа світу (14 фото)

0
718

Кухня кожної країни докорінно відрізняється один від одного, у кожного народу є свої традиційні страви, які люблять готувати у всіх куточках нашого світу, але є і дуже незвичайні, цікаві страви, які готуються виключно в якомусь ресторані, або місті, які відрізняються своєю оригінальністю та інгредієнтами про них і піде сьогодні мова.

На першому місці розташовуються, здавалося б, традиційні пельмені, але саме ці пельмені готуються в єдиному ресторані Нью-Йорка “Golden Gates” і крім звичайного м’яса свинини, яловичини, а в деяких випадках і лосося, кладуться залози риби факела, які надають пельменів незвичайне синювате сяйво. Таке блюдо будь-який бажаючий може скуштувати у цьому ресторані всього за 2 500 доларів.

Другий, більше продукт, який привернув увагу – це горіх макадамія, який водиться виключно в Австралії, раніше даний горіх був поширеною стравою “тамтешніх” аборигенів, але з деяких пір видобуток цього горіха значно скоротилася до 40 тонн в рік, тому за кілограм цього чудесного горіха доведеться віддати 30 доларів.
Необычная еда мира (14 фото)

Ви не повірите, але існує і найдорожчий бутерброд у світі – їм є платиновий клубний, який подається в ресторані готелю “Фон Ессен”. А до складу цієї страви входить – найголовніше хліб, але приготовленої на спеціальній заквасці, білі трюфелі, перепелині яйця, помідори з Італії.
Необычная еда мира (14 фото)
Якщо ж ви не такий гурман екзотичної і дорогої їжі, пропоную вам звернутися за доставкою готових обідів через спеціальні онлайн-сервіси.

Раз мова зайшла про продукти, хотілося б виділити найдорожчу в світі прянощі – це шафран. Цікавий цей продукт тим, що шафран – це тичинки рослин сімейства крокусовых, які між іншим збираються руками людини, а як говориться ручна праця цінується особливо, щоб зібрати хоча б 0,5 кг шафрану треба витратити 500 000 рослин. А кілограм цього добра стоїть 6 000 $.
Необычная еда мира (14 фото)

Ну не можу не розповісти про трюфелі, хоча кожен знає, що трюфель дуже дорогий сам по собі, з сімейства особливо виділяється білий трюфель, ціна якого сягає 30 000 ЄВРО.
Необычная еда мира (14 фото)

Тепер прийшла черга любителів солоденького – шоколад. Найдорожчим вважається Chocopologie by Knipschildt, який виробляють виключно в США. Такий шоколад ви не зустрінете на лавках магазину, а тільки виключно в елітних ресторанах, адже 0,5 кілограм цього дива коштує 2 600 $.
Необычная еда мира (14 фото)

Не можу не розповісти про найдорожчу каву у світі “Kopi Luwak”, який має незвичайний метод виготовлення. Luwak – це невеликий звір, який дуже сильно любить кавові зерна. Наївшись і перетравивши їх – зерна знаходять незвичайний аромат і смак. За кіло цього добра доведеться віддати 400 баксів США.
Необычная еда мира (14 фото)