Незвичайні будівлі з блок-хауса (7 фото)

0
849

На сьогоднішній день в більшості випадків ваш побут залежить від тенденцій моди. Модні віяння не пройшли повз і сучасної архітектури. Помічали, що все частіше стали зводити дерев’яні будівлі і споруди? Хочете теж змінити зовнішній вигляд вашого цегельного або бетонного будинку? Тоді купуйте дерев’яний блок-хаус, який зможе за кілька днів перетворити житло в казкову хатинку з дерева. Обшивка цим обробним матеріалом виглядає так, як ніби будівля лише нещодавно було зведено з оциліндрованих колод.

Методика виробництва блокової вагонки
Блок-хаус в перекладі з англійської означає блоковий або каркасний будинок швидкого зведення. Але зараз матеріал найбільше використовується як обробний пиломатеріал. Конструкція блок-хауса аналогічна конструкції євровагонки. Різниця лише в профілі. Вагоночные пластини виготовляються з плоскої дошки, а блоковий матеріал – з масивного дерева з допомогою деревообробних верстатів за схемою «квадрат у колі». З колод спилюють всі чотири сторони. Квадратна середина використовується для виготовлення бруса, дощок і вагонки.
Необычные здания из блок-хауса (7 фото)

Решта чотири зрізані дошки напівкруглої форми з однієї сторони йдуть на виробництво блок-хауса. Створення необхідних розмірів, шліфування й профілювання класичними сполуками шип-паз дають і поздовжніми насічками в результаті дають якісні витончені оздоблювальні панелі. Для виготовлення блок-хауса використовують дерева хвойних порід, які відрізняються своїми характеристиками міцності. Екологічно чистий і естетичний матеріал прекрасно підходить для обробки не тільки житлових будинків, але і різних господарських будівель.
Необычные здания из блок-хауса (7 фото)

Переваги матеріалу
До основних достоїнств блок-хауса відноситься наступне:
відмінна шумоізоляція;
висока теплоізоляція;
природність матеріалу;
можливість дерева «дихати»;
естетична привабливість;
відсутність додаткової обробки.
Необычные здания из блок-хауса (7 фото)

Незважаючи на безліч переваг, цей красивий і корисний пиломатеріал має зовсім виправдану вартість. Дерев’яні панелі підтримують сприятливий мікроклімат у всіх кімнатах вашого житла. А теплоізоляційні властивості дерева дають можливість економити на опаленні в зимовий період. Блок-хаус можна використовувати як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки. Найпростіший будиночок при правильному дизайні фасаду перетвориться на ексклюзивне споруда на тлі сусідніх цегляних або бетонних будівель.
Необычные здания из блок-хауса (7 фото)

Необычные здания из блок-хауса (7 фото)

Необычные здания из блок-хауса (7 фото)