Незвичайні квести світу (4 фото)

0
259

Квести, у яких метою учасників стає пошук виходу з кімнати, з’явилися нещодавно. Їх популярність щодня зростає, тому і дорослі, і діти все охочіше хочуть, щоб їх зачинили в приміщенні і змусили розгадувати різні головоломки. Всі представлені нижче квести можна пройти в квест-румах “Гепард” – докладний опис тут

«Робін Гуд»

Дії розгортаються в Англії під часи XIV століття. Шериф збільшив податки відразу в кілька разів, чим викликав бунт сільських жителів. Ви є одним з мешканців невеличкого села та бажаєте долучитися до загону хороброго Робін Гуда. У його маленьку хатину Вам допоможе сховатися хитромудрий священик Брат Тук. В учасника є рівно 1 годину на те, щоб знайти безстрашного Робін Гуда.

«Остання таємниця Союзу»
Необычные квесты мира (4 фото)
В готелі ввечері Ви випадково стали свідком одного незвичайного випадку. Колишній полковник КДБ, перебуваючи в стані сильного сп’яніння, розповідав своєму співбесіднику одну історію. Її суть полягала в тому, що в 1991 році в секретній лабораторії, яка була в його підпорядкуванні, створили і успішно випробували сироватку, здатну перетворювати людей в зомбі. Ці істоти не відчувають болю і можуть нещадно винищувати все живе навколо. Вчені, які займалися дослідженнями в цій області, були ліквідовані, а сама лабораторія законсервована.

Можливо, це було лише фантазією п’яного. Але на ранок полковник був знайдений мертвим, а його колега зник. Швидше за все, у останнього була задумка скористатися отриманими даними, адже покійний назвав точні координати лабораторії. Перед Вами стоїть відповідальне завдання: необхідно за 60 хвилин виявити це місце і знищити сироватку, поки зловмисник не випередить Вас.

«Хижак»
Необычные квесты мира (4 фото)
Ви берете участь у гуманітарній місії, яка займається доставкою продовольства і ліків у важкодоступні регіони Африки.
Після пронісся ураган Ваш керівник вирішує прискорити доставку гуманітарної допомоги, розділивши всю команду на дві частини. Після виконання дорученого завдання, загони повинні зустрітися в крихітній селі і разом повернутися назад. У зазначений час друга група волонтерів не з’являється. Невже з ними щось сталося? Щоб з’ясувати це, Ви вирушаєте на пошуки. Ви йдете в непрохідні джунглі, розташовані неподалік і натикаєтеся на замаскований бункер, що викликає побоювання за долю членів зниклого загону.

«Сайлент-Хілл»
Необычные квесты мира (4 фото)

Сайлент-Хілл затишно розташувався на північному сході Сполучених Штатів. Він представляє з собою кілька населених пунктів. В одному з них тече розмірене життя, але відвідати його Вам не вдасться. Квест буде проходити в іншому місті, якою є «темною» стороною першого. Це місце, де відбуваються незрозумілі містичні явища. Воно наповнене закривавленими стінами, численними розп’яттями та іншими атрибутами, змушують кров вичахати в жилах. Ви прямуєте сюди з метою розгадати старовинний загадку таємничого містечка. Вже по прибуттю Ви усвідомлюєте, що вибратися звідси буде непросто. У Вашому розпорядженні є лише 60 хвилин, щоб залишити наповнений жахом і стражданнями місто.