Незвичайні новобудови світу (9 фото)

0
424

У світі існує безліч видатних архітектурних новобудов, які можна простежити не виходячи з дому, набравши в інтернеті певний запит. Так наприклад сайт http://zastroyschiki.com/location/kiev/ пропонує чудові варіанти для покупки квартири в Києві, в онлайн-сервісі ви зможете переглянути саму конструкцію новобудови і параметрами квартир. Сьогодні ж ми пропонуємо вашій увазі найбільш незвичайні новобудови з усього світу:

Дзеркальний будинок.

За проектом студії дизайну та архітектури MLRP в Копенгагені було побудовано будівлю, мають дзеркальну поверхню. Цей будинок облицьований сталевими дзеркалами з полірованого нержавіючого металу. На стінах будівлі можна бачити відображення парку, що створює одне ціле будівлі з ландшафтом. Вночі дзеркальні поверхні закриваються і будинок стає цілком звичайним, зате в денний час доби до нього стікаються натовпи гуляють в парку.
Необычные новостройки мира (9 фото)

Будинок інопланетян.
Необычные новостройки мира (9 фото)

Будинок був побудований Робертом Камнером в румунському місті Зэнешти. Вартість будівництва незвичайного будівлі, площею 422 квадратних метра, обійшлася йому близько вісімдесяти тисяч євро. Інопланетний будинок, в якому Роберт живе зі своєю сім’єю, серед місцевих жителів отримав назву Голку або НЛО. Це будова з легкістю може витримати такі стихійні лиха, як землетрус і повінь. Також, за словами Роберта Камнера, витрата енергії на опалення будинку в холодну пору року на п’ятдесят відсотків менше, ніж у звичайних будинках.

Будинок-амфібія.
Необычные новостройки мира (9 фото)
Проект будинку-амфібії був підготовлений англійською бюро архітектури Baca Architects. Це сміливе рішення будови було задумано в результаті проблеми, пов’язаної із затопленням околиць поблизу великих водойм, яка в даний час стала виникати із-за глобального потепління. Архітектори запевняють в безпеці вдома, так як при припливі будова піднімається одночасно з рівнем води. Всередину приміщення не проникне волога, якщо підйом води буде не більше дев’яти метрів.
Необычные новостройки мира (9 фото)

Необычные новостройки мира (9 фото)

Будинок-монета.
Необычные новостройки мира (9 фото)
Цей тридцяти поверховий будинок, який носить назву “Монета удачі”, побудований в Китаї з дотриманням правил фен-шую за проектом архітектора з Італії Джозефа ді Паскуале і співробітників Південно-Китайського університету. Вони спроектували це будова у вигляді монети. Його висота понад сто тридцяти восьми метрів, а по центру будівлі знаходиться отвір, діаметр якого близько сорока семи метрів.
На думку фахівців, конструкція споруди створена з використанням системи фен-шуй, щоб привернути удачу життя міста.

Будинок зі скляними стінами.
Необычные новостройки мира (9 фото)
Для російського архітектора Андрія Тігунцева не склало складності розвіяти міф про те, що у важких сибірських кліматичних умовах неможливо спорудити настільки оригінальна будова. У цього житлового будинку повністю скляні стіни, а розташований він на узбережжі Байкалу в поселенні Млинова Падь Іркутської області. Скляні стіни, виготовлені з гартованого триплексу, мають енергозберігаюче покриття. Сама будівля, площа якого чотириста п’ятдесят квадратних метрів, опалюється власною системою опалення, яка працює за рахунок відпрацьованого масла. Крім цього, в холодну пору року будинок зігріває низьке сонце, а вночі теплоізоляцію забезпечують спеціальні щільні штори.
Необычные новостройки мира (9 фото)

Мобільний будинок з кількох квартир.
Необычные новостройки мира (9 фото)
Цей триповерховий будинок має довжину тридцять два метри і висоту дванадцять метрів. Він розташований у фінляндському містечку Турку. Будівництво цієї житлової будівлі відбувалося з використанням сендвіч-панелей FIXCEL, які складаються з гарячеоцинкованої профільної сталі, виготовленої способом потрійний зварювання і призначені для зведення модульних будівель.
Необычные новостройки мира (9 фото)