Незвичайні предмети побутової техніки (9 фото)

0
460

Побутова техніка нового покоління. Мало хто на сьогоднішній день може уявити свій побут без пральної та посудомийної машин, кавоварки, мікрохвильової печі та кухонних комбайнів, не кажучи вже про такі необхідні речі як холодильник, пилосос, прилади для догляду за волоссям та ін. На ринку побутової техніки в наші дні йде жорстока боротьба між виробниками з усього світу, що змушує йти на крайні міри для того, щоб не бути викинутим за борт уваги споживачів. Головне знаряддя для досягнення даної мети – розробка і впровадження передових технологій у виробництво. Ну а спостерігачам залишається, насолоджуючись, куштувати плоди цієї боротьби.

Мобільний контроль приготування їжі.
Компанія Electrolux створила духовку з подібною можливістю. Зображення того, що відбувається усередині духової шафи в будь-який момент може бути передано на смартфон. Більше того, через програму можна контролювати час, температуру і режим приготування страви. Ця духова шафа напевно дуже захочуть придбати люди, які живуть у великих будинках з садом. Крім того, Electrolux представляє величезний вибір побутової техніки: електробритви, пилососи, варильні поверхні і все це на http://www.electrolux.ua/продукция/приготовление/варочные-поверхности/

Пральні машини стають самостійнішими.
Так на приклад, Panasonic представив на суд публіці свою нову розробку: пральна машина, оснащена датчиками визначення типу тканини, рівня забруднення та загальної ваги (максимальна допустима вага – 8 кг). Все ж це ще не прання в один дотик. За людиною, як і раніше закріплена обов’язок завантажити в барабан речі одного тканинного складу, оскільки машина не може розрізняти їх між собою, і вибрати функцію AutoCare. А от далі вже робота техніки. Зібравши інформацію за всіма трьома параметрами (вага, склад, ступінь забруднення) машина підбирає оптимальну програму для прання і виконує її. Для прання речей комбінованого складу передбачена функція “mix”. Важливою перевагою цієї машини також є парообработка і оснащення інверторним мотором. У Росії японський виробник планує представити свою новинку вже в найближчому майбутньому, ось правда ціна на таку диво-помічницю складе близько 100 000 рублів.
Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Sumsung, в свою чергу, подбали про розсіяних господарках і створили пральну машину з додатковими дверцятами для засипання порошку і додавання білизни прямо під час прального процесу. Природно, що ці маніпуляції не можна робити під час віджиму. І все ж багато господині будуть вдячні за це нововведення.
Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Корпорація LG розробила систему “Twin Wash System”, що дозволяє виробляти прання відразу двох партийбелья. Технічна новинка являє собою, по суті, об’єднану в один корпус пару пральних машин з двома барабанами (один розрахований на 8 кг прання, інший на 3 кг). Кожна половина має свою систему управління, ніяк не зависящею від іншої. Приміром, у першому барабані може проводиться прання джинсової тканини, а в другому – делікатне прання білизни.
Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Технологію «Digital Motion», що дозволяє пральній машині підбирати способи обертання барабана, підходящою для більш ефективного прання того чи іншого виду тканини, розробив бренд Hotpoint. За одне прання може бути застосоване до десяти алгоритмів обертання.І, нарешті, замикає ряд інноваційних розробок, що застосовуються для створення принципово нового покоління пральних машин, озонування прання, представлене компанією Siemens. Списано ця ідея з парової обробки одягу в хімчистках. Функція озонування в домашніх умовах може бути застосовна як до, так і після основного прання, використовується для знезараження білизни, усунення неприємних запахів.
Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Холодильник прихованого спостереження.
Ще однією новинкою, представленої Siemens, став холодильник, привязывающийся до мобільного телефону власника. Він оснащений двома камерами (внутрішньої і спрямованої на двері холодильника), які передають зображення при запиті на смартфон. На перший погляд наївне нововведення буде оцінено сповна, коли в супермаркеті Ви не зможете згадати, достатньо залишилася запасів молока на наступний тиждень.
Blutooth-бритва.
Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Але холодильник з фотокамерою – не єдина новинка, якій судилося працювати в парі зі смартфоном власника. Бритва Philips прив’язується до мобільника, на який заздалегідь встановлюється спеціальний додаток, і процес гоління перетворюється в суцільне задоволення володаря цього приголомшливого пристосування. Додаток розраховує силу тиску на шкіру, швидкість гоління, оптимальну траєкторію рухів. Все, що залишається людині, це прислухатися до порад свого маленького помічника. Якщо ж так станеться, що після цієї процедури все-таки з’явилося роздратування, цей факт не вислизне від програми, і додаток проінструктує власника, які кроки необхідно зробити.
Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Кухня в стилі “П’ятий елемент”.
Завершити огляд слід чимось більш уміщається в рамки сприйняття простого обивателя. Ефект підсвічування вбудованого комплектаглянцевого кухонного гарнітура виробництва Gorenje вдалося домогтися популярного дизайнера Філіпа Старку, за допомогою такого нескладного прийому, як яскраво-оранжевий колір зворотного боку ручок. По істині футуристичний вигляд кухні в поєднанні з нульовими енергетичними витратами, – геніальне дизайнерське рішення.
Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Необычные предметы бытовой техники (9 фото)

Ви не робот?
На щастя для споживачів, гонка продовжується. А тому вдосконалені технології, неймовірні новинки і демократичні ціни не змусять себе довго чекати. Цікаво, як скоро людина буде абсолютно звільнений від домашніх турбот?

http://www.qwrt.ru/news/3010