Незвичайні програми для телефону (10 фото)

0
583

Розробники створили для мобільних пристроїв велику кількість цікавих, важливих і розслаблюючих додатків: від індикаторів фізичного навантаження до всіляких симуляторів. Але періодично в Плей Маркет можна зустріти утиліти, що відрізняються на тлі різних інструментів для Андроїд.

SWEARPORT


Програма для вивчення нецензурних виразів на багатьох мовах. Ви набираєте необхідну словосполучення, а програма видає переклад на наявні в Swearport мови. В програмі існують звукові файли, передають словосполучення необхідного діалекту. Акцент і вимова відповідають усім нормам — озвучування робили носії мови.

Waterbalance
Необычные приложения для телефона (10 фото)
Додаток, розраховує вживання рідини в добу. На Play Market кілька аналогічних програм, але вони більше схожі з будильниками і закликають дотримуватися графіка. У Waterbalance людина вводить кількість випитого. Крім води, в програмі є інші рідини: чай, кава, соки, алкогольні напої, молоко. Враховується, що існують напої, які виводять воду з організму.

SOUNDS GRATE
Необычные приложения для телефона (10 фото)
Додаток для передачі незвичних звуків: дряпання по склу, виск гальм, звук не налаштованої гітари, комариний писк і багато іншого. Розробник радить застосовувати дану утиліту, щоб розіграти знайомих, але перед тим як користуватися програмою, важливо налаштувати рівень гучності.

CAROLINA
Необычные приложения для телефона (10 фото)

Пісенний навігатор, є яскравим доповненням до програвача. Додаток змальовує картинку і схему на базі, що грає в девайсі музики. За будь-який елемент промальовані ландшафту стежать окремі компоненти пісні: вокал, бас, барабан, піаніно.

FAKE-AN-EXCUSE
Необычные приложения для телефона (10 фото)
Додаток вставляє звуки в телефонна розмова: вовче виття, шум морського прибою і піднімає ліфта, і так далі. Всього налічується більше 45 звучань, ви знаходите підходящий, тепер співрозмовник почує незрозумілий шум, що може посприяти завершенню обридлої бесіди.

ANTI-MOSQUITO
Необычные приложения для телефона (10 фото)
Додаток для відлякування комах. Людина проводить експерименти з частотою звучання програми і підбирає відповідний варіант. На відміну від інших подібних програм, Anti-Mosquito функціонує і володіє величезним арсеналом частот.

WATERMELON PROBER
Необычные приложения для телефона (10 фото)
Додаток допомагають визначити ступінь стиглості кавуна методом постукування. Пристрій з активованою програмою потрібно покласти на кавун, далі пару разів з інтервалом у кілька секунд стукайте по ягоді. Програма видає різні підсумки на одному кавуні, слід виконати 3 тіста.

CAT TRANSLATOR
Необычные приложения для телефона (10 фото)
Різниця від інших перекладачів на мову тварин, ця програма характеризується як оригінал, а не жарт. Програма переробляє голос господаря «мяу» і передає вбудовану в утиліті мова кішок, птахів, собак. Особливо слід виділити різну реакцію тварин на перероблений голос господаря.

Якщо ви все ж прихильник традиційних додатків для андройда, пропоную скачати ігри і інші додатки з популярного джерела XplayNow. Крім того, ознайомитися з новинками в області цифрових технологій.