НЛО у формі медузи над Перу (відео)

0
510

В інформаційному випуску на одному з перуанських телеканалів з’явився непізнаний літаючий об’єкт. Свідками цього загадкового явища стало безліч жителів міста Ліма.

Десятихвилинний ролик з НЛО зняв оператор місцевої телекомпанії Крістіан Убиллус. За повідомленням The Huffington Post, саме він потрапив в ефір новинного випуску «90 секунд». Спочатку дивний літаючий об’єкт дійсно схожий за зовнішнім виглядом на медузу, але потім він починає змінювати свою форму. Цей неймовірний процес спостерігало багато жителів Ліми. На одному з перуанських блогів про паранормальні явища розгорнулося гаряче обговорення походження загадкового НЛО.

На думку деяких користувачів, непізнаний літаючий об’єкт більше нагадує зв’язку з повітряних кульок, ніж космічний літальний апарат. Інші впевнені, що це представник невідомого літаючого біологічного виду. Варто відзначити, що за даними програми « 90 секунд», Перу, США і Мексика входять в трійку країн, над якими найчастіше фіксують надприродні об’єкти.

Крім того, в цей же день оператори мексиканської телекомпанії, що стежать за вулкану Попокатепетль, зняли на відео, як в жерло діючого вулкана влетіла ще одна літаюча тарілка. Причому, за словами експерта Збройних сил США по спецефектам Марка Доміно, ці кадри справжні. У будь-якому випадку, вчені не поспішають говорити про існування позаземних цивілізацій, так як вважають, що в жерло вулкана цілком міг впасти звичайний метеорит.Джерело