Нові технології на службі у автоперевезень

0
485

Незважаючи на розвиток та удосконалення техніки, переміщення вантажів з допомогою автомобілів і сьогодні залишається лідером серед всіх видів вантажоперевезень. Особливо, якщо мова йде про порівняно невеликих відстанях в межах одного континенту. Транспортні компанії Алмати надають послуги з перевезення будь-яких вантажів: сільськогосподарських, промислових, побутових. Швидкість, надійність і зручність — ось що в першу чергу характеризує такий вид доставки. І не останню роль в його конкурентоспроможності відіграє вміле використання останніх наукових досягнень.

Секрети популярності

Сьогодні перевезення автомобілями набирають обертів і навіть отримують частину замовлень, які традиційно належали іншим видам транспорту. Пов’язано це з безперечними перевагами.

Ось у чому вони полягають:
-помірно низька вартість;
-висока швидкість і оперативність доставки;
-маневреність і можливість доступу практично до будь-якого об’єкта;
-універсальність: підходять для будь-яких вантажів;
-можливість підбору відповідного під обсяг вантажу транспортного засобу;
-точність прибуття;
-мобільність: складання індивідуальних маршрутів, оптимально підходять під запити клієнта.
Крім іншого автоперевезення можуть похвалитися і якісної доставкою. Грамотний кріплення і можливість контролю вантажу на протязі всього шляху гарантовано забезпечать його збереження.

Трохи про технічному прогресі

Сьогодні надійність транспортування забезпечується не тільки злагодженої і відповідальною роботою колективу і бездоганним автопарком, але і впровадженням в роботу новітніх технологій. Мова йде про можливості здійснювати безперервний контроль руху автомобіля в режимі реального часу з допомогою супутникової системи ГЛОНАСС. Датчики, встановлені на машинах, передають певні відомості в єдиний інформаційний центр. В результаті збирається інформація про місцезнаходження об’єкта, пройденому шляху, витраченому паливі, що дозволяє аналізувати ситуацію і приймати чіткі рішення.

Використання даної технології дозволяє:
-підвищити ефективність використання транспортних засобів;
-керувати маршрутами руху;
-контролювати швидкісний режим;
-підвищувати безпеку водія і збереження вантажів;
-зменшувати витрати на паливо, обслуговування техніки;
-збільшувати час експлуатації машин.
Супутниковий моніторинг сьогодні стає незамінним атрибутом при вантажоперевезеннях, адже його застосування дозволяє скоротити витрати до 40%. І право будь-якої транспортної компанії самостійно вирішувати: працювати по-старому або переходити на технології, що дозволяють стати ефективним і конкурентоспроможним учасником ринку.