Новий iPad Pro буде важко ремонтувати

0
295

Нещодавно фахівці технічного центру iFixit закінчили сервісну розбирання нового фірмового планшета iPad Pro і одразу ж оприлюднили результати своєї роботи. Майстри розповіли публіці, що ж нового вони побачили під корпусом інноваційного планшета і як саме виявлені нововведення вплинуть на загальну ремонтопридатність гаджета.

Внутрішні особливості iPad Pro

У першу чергу варто згадати, що новий планшетник є продовженням відомої фірмової лінійки, тільки в більш компактному корпусі і з трохи спрощеним технічним наповненням. Як і попередня модель серії “прошка” отримала у користування эпловский процесорний чіп А9Х, однак замість 4 гігабайт оперативної ресурсу розробники залишили тільки 2.Також гаджет обладнаний вже відомої звуковою системою з 4 динаміків з розумною системою автоматичного регулювання гучності. На бічній грані є особливий універсальний вихід для підключення клавіатури Smart Keyboard. В наявності є оновлена 12-мегапіксельна камера, відома багатьом по останнім флагманам мобільного підрозділу компанії. Даний фотоелемент вважається найкращим з усіх модулів, розроблених фахівцями Apple. Але все ж Ремонт планшетів в Києві можна здійснити за вказаною адресою.

Співробітники центру iFixit, що займаються розбиранням і вивченням можливостей нового планшета, особливо відзначили якість використаного в системі екранного блоку. Незважаючи на те, що дисплей здатний відсвічувати всього на 40 відсотків, що помітно менше, ніж у iPad Air 2, спеціалізована система датчиків True Tone швидко аналізує навколишнє кольорову гаму, освітлення, підганяючи кольори на екрані під рівень, ідеальний для сприйняття власником. Це дозволяє відмінно розпізнавати навіть самі дрібні деталі зображення при будь-якому освітленні.

По суті, новий 9,7-дюймовий iPad Pro має практично тією ж технічною начинкою, що і більш великий 12,9-дюймовий варіант. І в цьому головна перевага, так і головний недолік зазначеного гаджета. Щоб вмістити в маленький корпус максимум деталей, розробникам довелося споювати їх в неподільні блоки. За прогнозами ремонтної майстерні Ай-Яй-Яй, нова система розробки призведе до неможливості заміни цілого списку внутрішніх компонентів і систем, що відіграють важливу роль у функціонуванні апарату. Перейдіть на сторінку, щоб дізнатися вартість ремонту моделі.

В результаті, відсутність можливості перевстановлення окремих елементів робить ремонт нового планшета дуже складним, а в окремих випадках і зовсім неможливим для вітчизняних сервіс-центрів. Оскільки планшет iPad Pro вийшов у продаж відносно недавно, оптимального рішення для підвищення його ремонтопридатності поки не існує.