Новий Вулкан від Aston Martin (5 фото)

0
320

Розсекречений унікальний трековий Aston Martin, здатний розвинути близько 800 кінських сил. Компанія Aston Martin офіційно розсекретила новий суперкар під назвою Vulcan. Новинка, яку виробник описує не інакше як «найбільш потужний і динамічний» автомобіль з існуючих, буде представлена на Женевському автосалоні.

Зовнішність новинки вийшла досить агресивної: купе, побудоване навколо вуглепластикового монококи, відрізняється масивним бампером зі сплітером, вузькими фарами, капотом з повітрозабірниками, масивним антикрилом, характерною задньою оптикою і дифузором. За словами глави Aston Martin Енді Палмера, Vulcan – «рідкісний і захоплюючий суперкар», зовнішність і технічна частина якого створені, «щоб доставити неймовірні враження від водіння» та привернути увагу до «багатого спадщини марки».
Новый "Вулкан" от Aston Martin (5 фото)

Серцем суперкара Aston Martin Vulcan став 7,0-літровий двигун V12, що розвиває понад 800 кінських сил. Двигун працює в парі з 6-ступінчастою секвентальною трансмісією. В Aston Martin поки не розкривають динамічних характеристик новинки, але стверджують, що за співвідношенням потужності до ваги автомобіль перевершує машини GTE, які беруть участь у чемпіонаті світу з «витривалості» FIA World Endurance Championship.
Новый "Вулкан" от Aston Martin (5 фото)

Крім надпотужного двигуна, новий суперкар отримав адаптивну підвіску і стабілізатор поперечної стійкості, а також антипробуксовочну систему ABS, налаштування яких можна регулювати за бажанням водія.
Новый "Вулкан" от Aston Martin (5 фото)

Aston Martin Vulcan – це виключно трековий автомобіль, тому на дорогах загального користування помітити цей суперкар буде складно. Та й на перегонах такий автомобіль буде частим гостем, адже всього буде випущено 24 примірника. Чи варто говорити, що дозволити собі таке авто зможе далеко не кожен. Хоча точну суму, яку доведеться викласти за кожен Vulcan, представники Aston Martin поки що не розкривають.
Новый "Вулкан" от Aston Martin (5 фото)

Джерело