Офісні меблі повинна бути зручною

0
154

Якість оснащення робочого місця впливає на продуктивність самої роботи, бо на купівлю офісних меблів економити не варто. Однак, ціна не є головним критерієм вибору, набагато важливіше функціональність і зручність. Хороші меблі офісні в повній мірі справляється з покладеними на неї завданнями, не відволікає співробітника від роботи і не викликає дискомфорту, тому так важливо придбати саме таку.

Специфіка вибору

Меблі в робочій обстановці експлуатується набагато активніше, ніж столи стільці чи в домашніх умовах, тому при покупці варто звертати увагу на:

– Ергономічність. Надмірно громіздкі столи і шафи для офісу не підходять.
– Міцність і надійність фурнітури. З-за регулярного відкривання і закривання дверей і ящиків комплектуючі низької якості швидко виходять з ладу.
– Зовнішній вигляд. Від того, наскільки гармонує меблі з дизайном приміщення, залежить загальне враження, яке залишається про організацію у людей, які її відвідують.
– Комплектація і матеріали

Як правило, меблі для рядових співробітників відрізняється від тієї, що купується для керівника. Статус останнього підкреслюють дороге офісне крісло, стіл з натурального дерева, колірна гамма яких підбирається вже за смаком. Для працівників підходять столи з більш демократичних за ціною матеріалів: ДСП, МДФ з обробкою шпоною.

Особливу увагу слід приділяти вибору крісел. Краще, якщо вони регулюються по висоті, що дозволяє сидіти з зручністю людині будь-якого зростання. Наявність підлокітників і спинки також вітається. Оббивка може бути як з тканини, так і з екологічної шкіри. Остання більш практична, так як на ній не залишається слідів бруду, неминуче з’являються при тривалій експлуатації меблів з основою з тканини.

А ось стільці, якою б привабливою не здавалася їх ціна, для використання в роботі не надто хороші. При тривалому сидінні на них втомлюється не тільки спина, але і все тіло.