Офісний переїзд в деталях (2 фото)

0
327

Офісний переїзд, як і будь-який інший, навіває почуття туги, безсилля і викликає тривогу. Як перевезти всі папки, щоб не переплутати і не втратити важливі документи? Як довезти дорогу оргтехніку до місця призначення в цілості й схоронності? І як пережити цей глобальний стрес? Насправді, ці питання вирішуються одним єдиним телефонним дзвінком. Замовте цю послугу у професіоналів і просто забудьте про кошмар.

Правила вибору компанії по організації офісних переїздів
Поважаюча себе компанія має чіткий план дій. Професіонали діють злагоджено і без зволікань. Отже, припустимо, ви подзвонили в компанію, яка займається організацією офісних переїздів. Надійна компанія, відразу ж після вашого дзвінка відправить вам представника, який оцінить масштабність майбутнього заходу і озвучить приблизну вартість, в яку буде входити:
-Пакувальні витратні матеріали та упаковка вмісту офісу;
-Підготовка меблів до переїзду. Цей пункт включає в себе розбирання на старому місці і складання меблів в новому офісі;
-Навантаження;
-Транспортування;
-Послуги вантажників.

Обов’язково слід обумовити пункт прибирання звільняється офісного приміщення, оскільки професіонали обов’язково після себе приберуть, а дилетанти залишать гори сміття.
Останнім часом мувінгові компанії, які дорожать своєю репутацією і цінують кожного клієнта, пропонують застрахувати вантаж. Це додаткові витрати для переезжающего, але в той же час вони дають відчуття впевненості в благополучному результаті заходу. Страхувати офісний переїзд слід в тому випадку, якщо буде перевозитися дорогі меблі та техніка, а також цінні архіви.
Офисный переезд в деталях (2 фото)

Як виглядає ідеальний офісний переїзд?
-У кожного на цей рахунок має власну думку. Велика частина мувінгових компаній, пропонує клієнтам наступний план ідеального переїзду офісу:
-Складання плану переїзду і затвердження його з замовником.
-Оперативне виконання всіх робіт.
-Якісне відключення і підключення офісної техніки.
-Акуратна вантаження, транспортування і розвантаження.
-Упаковка і маркування всіх перевезених речей.
-Прибирання офісного приміщення по закінченню переїзду.
Всі пункти можуть бути скориговані замовником при його бажанні. Безтурботний переїзд можливий! Особливо якщо замовити його в компанії ProMovers https://promovers.ru/firms/office-moving/, яка спеціалізується на офісних переїздах будь-якої складності.