Home Огляд бк марафон

Огляд бк марафон

11-15-2021

Букмекерська компанія» марафон ” відома далеко за межами росії. Також хочемо вам порекомендувати ТЕКСТ. Коли букмекерство тільки зароджувалося в росії та інших пострадянських країнах, назва «марафон» було на слуху.

Перші пункти прийому ставок букмекера “марафон” з’явилися в 1997 році і поширилися по містах росії, україни та білорусії. Тепер же компанія зосередилася на онлайн-беттінгу. Не плутаємо російського і міжнародного операторів «марафон» — це різні компанії.

Легальна компанія “марафон ру «в 2018 році підписала контракт з цупіс»qiwi банк”. З 2021 року співпрацює з єцупс.

Створити особистий кабінет на сайті марафон вийде, якщо заповнити наступну форму:

Реєстрація марафон

Зверніть увагу на поле для секретного питання для служби підтримки. Відповідь на нього стане в нагоді при відновленні пароля. Серед доступних валют тільки російський рубль-звичайне явище для легальних букмекерів рф.

Особиста інформація повинна збігатися з паспортною-це необхідно при ідентифікації особи, наступного етапу реєстрації.

Наступний етап реєстрації-створення аккаунта на сайті єцупс. Кожен клієнт бк прив’язує особисті відомості до профілю в єцупс, реєстрація на сайті єдиного центру обліку переказу ставок-обов’язкова процедура, без цього не можна поповнювати баланс і виводити гроші на карту або електронний гаманець:

Ецупс: реєстрація

Гравцеві слід вказати ту ж адресу електронної пошти та номер телефону, які використовувалися при реєстрації на сайті букмекера. Далі на телефон гравця прийде код з підтвердженням, який потрібно ввести у відповідне поле. Після цього треба додати в єцупс букмекера “марафон”, і на цьому реєстрація та авторизація на сайті завершиться:

Після ідентифікації гравець автоматично отримує право поповнювати рахунок і виводити гроші в особистому кабінеті «марафон ру».

Ецупс: завершення реєстрації

Клієнтам букмекерська контора не пропонує вітальний бонус. Можливо, надалі така акція з’явиться знову.

Авторизуватися на сайті букмекера можна, клікнувши по зеленій кнопці. В поля введіть логін і пароль:

Вхід

Важливо зберігати особисту інформацію в доступному тільки вам місці. Якщо забули пароль-скористайтеся спеціальною формою відновлення:

Відновлення пароля

У першому полі потрібно ввести електронну пошту, номер рахунку або ім’я. У другому-дату народження. Після цього на електронну пошту прийде інструкція по відновленню пароля. Ще потрібно відповісти на секретне питання букмекера, який беттор вибрав при реєстрації. Гравець отримує новий пароль, і вводить при вході в особистий кабінет.

На перший погляд сайт букмекерської контори» марафон ру ” здається старомодним. Події та коефіцієнти в розписах подаються без зайвої інформації, але і без додаткових опцій. Тим не менш, бетторов влаштовує мінімалістичний дизайн. Сайт працює швидко, без лагів і помилок.

Офіційний сайт

Структура сайту — класична. Гравець без праці знайде потрібні кнопки і розділи. Навіть новачки швидко орієнтуються і приступають до ставок. В налаштуваннях можна поміняти вид сайту — стандартний, європейський, азіатський. Є й інші налаштування.

Праворуч розташувалися акційні та бонусні пропозиції букмекера, а ще посилання на популярні ставки. У головному меню бачимо звичні розділи:

Допомога. У розділі «сервіси» беттор дізнається, як укладати парі на різні дисципліни. У пошуку можна знайти список популярних питань з відповідями на них. Клієнтам варто відразу уточнити, як виплачувати податки з виграшів.

Допомога

Розділ містить інформацію про безпеку на сайті “марафон”, про правила розрахунку парі і дізнатися. Беттор може уточнити, що робити, якщо букмекер затримує виграш.

Правила. На сайті букмекера» марафон ру ” опубліковані правила. Пункти подаються посиланнями. Можна клікнути по кожному і отримати корисну інформацію про виплати, способи укладення парі і т. Д.

Вакансії. Розділ порожній. Останнє оновлення датується 2017 роком.

Головна перевага marathonbet-високі коефіцієнти і великий розпис, поставити можна на 30 дисциплін: політику, культуру, події в шоу-бізнесі і т. Д.

Лайв розпис – по центру, є анонс майбутніх ставок в лайві. Відображаються заплановані трансляції ігор:

Лайв

Беттори наперед знають, буде чи ні транслюватися поєдинок на сайті «марафон». Зверху-фільтр, за допомогою якого сортуються матчі з прямими трансляціями і обрані поєдинки. Можна відсіяти матчі за датою.

Дізнаємося, які можливості для ставок на футбол надає букмекер марафон ру. Спочатку фіксуємо кількість ринків до чергового туру рпл:

Лайв

До 400 варіантів парі викочує букмекер на матчі російської футбольної першості. На прикладі поєдинку “тамбов» -” уфа ” визначимо комісію:

Тотал голів

В першу чергу, відзначимо нульову маржу на результати. Букмекер “марафон ру «запустив акцію»0% маржі”. Вона стосується ставок на п1, п2 і х в популярних футбольних зустрічах. У нашому випадку так і є, адже коефіцієнти на результати 2,88; 3,15 і 2,97 якраз-таки і утворюють маржу 0,14%.

Так виглядає комісія на інших ринках у футбольному розписі marathonbet ru. На тотал 1,5 контора запропонувала коефіцієнти 2,49 і 1,66. Значення маржі-0,4%. Тобто, і на цьому ринку букмекер не заробляє практично нічого.

На тотал (2,5) коефіцієнти 1,44 і 2,83. Комісія-4,78%. На варіант чет / непарний бачимо коефіцієнти 1,93 і 1,87. Заробіток компанії склав 5,29%. В цілому середня комісія на футбол в букмекерській конторі» марафон ” становить 4,5% в прематчі і 5% в лайві. Популярні ринки йдуть з нульовою маржею, умови для ставок в бк “марафон ру” – вигідні.

На тенісних матчах в букмекерській конторі marathonbet фіксуємо великий розпис – на матчі відкритого чемпіонату сша:

Теніс

1. У день гри букмекер пропонує до 100 варіантів. За день до старту матчів пропозицій трохи менше.

Визначимо комісію на деякі позиції в тенісному матчі тіафо-медведєв:

Фори теніс

На п1 і п2 коефіцієнти «марафон ру» склали 7,6 і 1,11. Заробляє букмекер на цих ринках всього 3,25%. На фору по сетах 1,5 оператор запропонував коефіцієнти 3,8 і 1,26. Комісія вийшла 5,68%. На фору по геймам букмекер виставив котирування 1,83 і 2,04. Маржа на даний маркет склала 3,88%. В середньому передматчева комісія на теніс в бк marathonbet ru становить 4,5% і 5% в лайві.

Популярний зимовий вид спорту не залишився без уваги “марафон ру”. Розглянемо лінію до матчів плей-офф нхл:

Нхл

Пропозицій під 230. Навпроти кожного матчу стоїть синій значок. Це означає, що букмекер встановив на результати і на деякі популярні ринки нульову маржу. Перевіримо коефіцієнти на інші позиції в матчі “даллас — – “вегас”:

Даллас-вегас

Переконалися, що на результатах марафон ру заробляє трохи більше 0%. Але і на тоталі (5,5) комісія така ж. Що стосується інших тоталів, то на (3,5) коефіцієнти склали 4,7 і 1,14. Заробіток контори на цих ринках — 9%. На парний і непарний тотали комісія-5,71%.

Перевіримо ще кілька позицій, щоб визначити середню маржу marathonbet на хокей. Для аналізу взяли фори:

Нхл фори

На фору 1,5 котирування-1,56 і 2,4. Заробіток букмекера-5,77%. На фору 2,5 фіксуємо котирування 1,27 і 3,4. Маржа контори досягла 8,15%.

Отримали дуже неоднозначні показники маржі в одній розпису. Є ринки з нульовою комісією, а на деякі комісія досягає 8%. На багато маркети маржа варіюється в межах 5-6%. У лайві середня маржа становить 6,5%. З великою натяжкою можна назвати ці показники середньою маржею» марафон ру ” на хокей.

До 200 позицій набирається в баскетбольних розписах до найпопулярніших турнірів-нба, євролігу, ігор збірних. Для прикладу представимо лінію до плей-офф нба:

Баскетбол

Визначимо комісію на деякі позиції в матчі “бостон — – “торонто”:

Нба розпис

І знову фіксуємо нульову комісію на результати і тотали. “марафон” поширив акцію на всі популярні дисципліни. Визначимо комісію на фори 3,5 і 1,5. Коефіцієнти на перший варіант склали 2,18 і 1,66. Значить оператор заробить на цьому ринку 6,11%. На фору 1,5» марафон ру ” запропонував коефіцієнти 1,7 і 2,21. Комісія-4,07%. Тобто, на сусідні позиції різниця в маржі склала 2%.

Перевірили маржу на інші позиції в баскетбольному розпису»марафон ру”. В середньому комісія на баскетбол в прематчі дорівнює 4,5%, в лайві — 5%. Радує велика кількість маркетів з нульовою комісією.

В окремому розділі подаються ставки на кіберспорт на сайті бк marathonbet ru. Кількома по посиланню і отримуємо наступний набір пропозицій:

Кіберспорт

Ставки приймаються на популярні дисципліни:

Кількість пропозицій залежить від престижності змагань. На одні матчі букмекер пропонує дві позиції, а на інші – 60. Осібно стоїть кібер fifa, на який букмекер пропонує до 200 ринків.

Оцінимо розпис до одного з матчів кібер fifa:

Кіберспорт

Фіксуємо наявність трехпутевого тотала, а також ставок на тайми. Пропозиція скромна – всього 85 . Оц