Оригінальні весілля (5 фото)

0
138

Часто буває так, що одна весілля схожа на іншу, як дві краплі води – такі весілля зустрічаються найчастіше. Але бувають і такі весілля, які ні на що не схожі. Останнім часом здивувати гостей на весіллі дуже важко, тому організаторам часом доводиться застосовувати оригінальні способи подачі свята, значною родзинкою останнім часом стали пресволы із зображенням нареченого й нареченої. або з оригінальними написами. Тільки уявіть собі кожен з гостей захоче сфотографувати на тлі оригінального пресвола і ці фотографії залишаться на довгу пам’ять у друзів в фотоальбомах. Ми трохи відволіклися, продовжимо про найоригінальніших весіллях в історії людства.

Самий довгий шлейф у світі


Був одягнений нареченою-китаянкою, яка виходила заміж в Гуанджоу, Китай. Довжина шлейфу склав цілих 200 метрів, і безліч гостей тримали цей шлейф на церемонії. Фото, яке ви бачите, знято перед готелем, куди парочка відправилася для проведення весільної церемонії.

Заручення в акулячій клітці
Оригинальные свадьбы (5 фото)

Ці клітини використовують аквалангісти для того, щоб убезпечити себе від акул, шмигають навколо в пошуках їжі. Для того, щоб не стати їжею для акул, ця парочка, женившаяся в червні 2010, теж використовувала клітку – адже церемонія проходила під водою, там, де багато акул. Хлопці одягли водолазні костюми і сміливо спустилися вниз, до акул.

Весілля на платформі, піднятою над землею
Оригинальные свадьбы (5 фото)

Джероєн і Сандра Кіперс з Брюсселя вирішили влаштувати собі незабутнє торжество, піднявшись над землею приблизно на 50 метрів. Крім них на платформі перебувало 20 осіб. Інша платформа тримала музикантів. Як тільки священик оголосив шлюб відбувся, парочка зістрибнула вниз, будучи прикріпленими до платформи спеціальними тросами.

Не знаю, як почували себе гості при таких маневрах, але весілля безумовно відрізняється від всіх інших. Вартість церемонії склала близько 25 тисяч фунтів стерлінгів.

Мільйон червоних троянд
Оригинальные свадьбы (5 фото)

Ну, не мільйон, а 99 999 червоних троянд – саме стільки було використано для прикраси весілля Ксао Ванга і Ксао Лю – ці хлопці теж з Китаю. У цій країні число 999 вважається щасливим, ну, а 99 999 – саме щасливе число, якщо так можна виразитися. Для того, щоб доставити всі квіти до місця церемонії, довелося використовувати цілих 30 автомобілів. Квіти були вирощені в Китаї.

Весілля зі 110 подружками нареченої
Оригинальные свадьбы (5 фото)
Парочка з Прокторвилля, Огайо, змогла встановити світовий рекорд, запросивши на власне весілля не одну, а 110 подружок нареченої. Джилл Степплтон, власниця танцювальної школи, попросила своїх студенток стати подружками нареченої, і отримала їх – 110 осіб. Кожна подружка була одягнена по-своєму, в певному стилі. Загалом, весілля була справді унікальною.