Основні види парфумерії

0
593

Практично кожна людина прагне виглядати стильно. Важливу роль у створенні образу відіграє правильно підібраний парфум. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент різноманітних засобів і ароматів на будь-який смак. Проблем з вибором не виникне. Можна легко придбати шейх парфум і інших виробників.

Класифікація

Існує кілька видів парфумерії, кожен має свої особливості. Отже:
– Духи. Продаються в різноманітних за дизайном невеликих флакончиках. До складу входять ароматні масла і медичний спирт. Запах тримається більше п’яти годин.
– Парфумована вода. Складається з зм’якшеної води, дев’яносто відсоткового спирту. Аромат стійкий, тримається протягом декількох годин.
– Туалетна вода. Має тонкий легкий запах, який тримається всього пару годин. На ринку продається у флаконах, обсяг яких знаходиться в діапазоні від тридцяти до ста мілілітрів.
– Одеколон. Такий парфумерією користуються в основному чоловіки. Засіб має стійкий сильний аромат. Його можна використовувати для лікувально-косметичної профілактики.
– Запашна вода. До складу входить невелика кількість ефірних масел. Засіб має легкий аромат. Його часто використовують для створення дитячих парфумів, зволоження приміщень, в якості засоби особистої гігієни.

Що необхідно знати

Вся парфумерія, будь то shaik 77 або будь-яке інше виріб, за якістю використовуваних екстрактів ділиться на кілька класів. Отже:

-Люкс. До складу входять виключно натуральні інгредієнти. Такі елементи мають високу вартість, вони виробляються на замовлення, є справжнім шедевром.
-«A». Парфум на дев’яносто відсотків складається з натуральних компонентів, на десять з синтетичних речовин.
-«B». До складу входить підлозі – і синтетичну сировину. Такий парфум має прийнятну вартість. Широкий асортимент ароматних композицій дозволяє підібрати парфуми на будь-який смак.
-«C». Це самий недорогий парфум. Для створення застосовуються дешеві екстракти, які є складовими пральних порошків, різноманітних мив. Часто цей клас використовують для створення парфумів-підробок.

Знаючи деякі особливості сучасної парфумерії, можна легко віддати перевагу на користь того або іншого виду. До вибору варто підійти відповідально.