Основні визначні пам’ятки Львова.

4-3-2019

Основні визначні пам’ятки Львова.

Якщо ви хочете побачити Львів як на долоні, тоді почніть свою екскурсію саме з площі Ринок, з якою нерозривно пов’язана історія цього міста, і на якій донині відбуваються найголовніші події. Тут люблять збиратися не тільки місцеві жителі, але і туристи. Адже де, як не на площі Ринок можна випити самого ароматної кави, з’їсти смачного штруделя, побувати в самому незвичайному кафе . Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі инерционная катушка.
Зверніть особливу увагу на унікальну архітектуру фасадів: з якою точністю майстер виточив божественні фігури. Будинок Корнякта у готичному стилі, в якому знаходиться Історичний музей, з затишним Італійським Двориком. До речі, це улюблене місце закоханих пар. Палац Бандінеллі, 17 століття будівлі служив першої поштою у Львові. Дана будівля є яскравим прикладом архітектури пізнього Ренесансу.
8 Зверніть увагу і на будинки, які з усіх боків оточують площу. Всього 44 будинки в стилі ренесанс, бароко, ампір, і по сей день в цих будинках живуть місцеві жителі. Площа Ринок унікальна і гарна в будь-який час доби, особливо вона заворожує в нічний час, коли яскраві вогні висвітлюють вузькі вулички. Обов’язково прокотитеся на червоному маленькому туристичному трамвайчику, який провезе вас по центру площа Ринок.