ОСНОВНІ ЗАХВОРЮВАННЯ СЕЧОВИДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ. ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЕННЯ ПРИ ІНФЕКЦІЇ СЕЧОВИВІДНИХ ШЛЯХІВ, СИМПТОМИ

8-21-2018

Сечовидільна система складається з: сечового міхура, нирок, сечоводів і сечовипускального каналу. Вона тісно пов’язана із статевими органами людини, особливо у чоловіків.
Як не дивно, захворювання цієї системи стали дуже поширеними серед населення, з’явилися цілі групи збудників, багато з яких можуть передаватися статевим шляхом. Інфекція сечових шляхів може мати різну природу залежно від конкретної причини виникнення захворювання: вірусна, бактеріальна, грибкова, паразитична. Хочу порекомендувати купити Амоксиклав

Які найпоширеніші хвороби цієї системи?
Часто зустрічаються такі інфекційні захворювання сечовидільної системи, як пієліт, пієлонефрит і цистит.

Пієліт і пієлонефрит – захворювання сечовивідних шляхів, викликані попаданням в органи сечовидільної системи мікроорганізмів, таких як стафілококи і стрептококи, а також кишкова паличка.
Пієліт – не що інше, як запалення слизових ниркових мисок, яка, переходячи на ниркову паренхіму, ускладнюється нефритом, переходячи у стадію пієлонефриту.
Симптоми
Ці захворювання сечовидільної системи часто з’являються як ускладнення інших інфекційних хвороб – наприклад, ангіни або скарлатини.

Типові симптоми пієлітах/пієлонефриту в гострій фазі – лихоманка з підвищенням температури до 40° С, слабкість і головний біль. Також часто виникають болі в області попереку, які віддають в пах.
Про пієліт свідчить помутніння сечі внаслідок присутності в ній гною, утворення якого провокує запалення сечовивідних шляхів

Ім’я*

039
Телефон

E-mail

Вкажіть бажане час візиту:

Дата
… 8 ч. м. 00
Виберіть напрямок

Коментар
CAPTCHA на основі изображенийGenerate a new captcha

Який код на картинці?
Введіть код з картинки
Особливості клінічних проявів таких захворювань
У більшості випадків, у чоловіків ураження настає нижніх відділів сечових шляхів, тому що в них досить довгий сечовипускальний канал. Відповідно, в них більше переважають такі симптоми захворювань, як хворобливе сечовипускання, різі в сечовому каналі, тяжкість в області промежини та інші подібні симптоми.

Як тільки такі ознаки виявлені хвороби, потрібно негайно звертатися до лікаря. У чоловіків найбільш часто зустрічаються уретрити та простатити. Інфекції сечових шляхів щодо рідкісні у чоловіків. Вони можуть виникнути через аномалії сечових шляхів, анальний секс чи від неналежної гігієни.

У жінок часто виявляються інфекції сечових шляхів висхідного типу. Виникають вони через особливості будови каналу (товстий і короткий), тому збудника не складе проблем потрапити в сечовий міхур, а звідти – в нирки.

При цьому більше зафіксовано хронічних форм захворювань, з гострих форм більше проявляється пієлонефрит.

Найпоширеніші хвороби жіночої сечовидільної системи: пієлонефрит, уретрит, цистит, безсимптомна бактеріурія (наявність мікробів у сечі, які не дають зовнішніх ознак інфекції).

Лікування хвороб сечовидільної системи
Лікування сечовивідних шляхів при пієліті і пієлонефриті спрямоване, насамперед, на лікування інфекції сечовивідних шляхів.

Призначаються лікарські препарати – антибіотики, часто разом з сульфаніламідами. Виписуються також інші препарати одночасно з рясним питвом і засобами народної медицини – відварами ведмежого вушка та інших рослин, суміші яких можна придбати в аптеках як «ниркових» зборів.

Також захворювання сечовивідних шляхів можуть стосуватися й інших органів, в першу чергу сечового міхура. Це запалення сечовивідних шляхів отримало назву цистит. Запалюється слизова сечового міхура, через що виникають сильні болі, особливо в процесі сечовипускання, до якого спостерігаються часті позиви.

Як і при пієліті, в сечі присутня гній, а також еритроцити, надають їй червонуватий відтінок. При циститі лікування сечовивідних шляхів практикується аналогічне лікуванню пієлітах/пієлонефриту, т. к. це захворювання також викликається інфекцією.

Лікування інфекції сечовивідних шляхів проводиться з використанням сульфаніламідів, антибіотиків і фурадонина (фурагіну). Як при пієліті/пієлонефриті, так і при циститі призначається рясне пиття (напої, не подразнюють слизові), молочна і овочева дієта. Хворому повинні бути забезпечені спокій і тепло, робляться заспокійливі теплі ванни, кладеться грілка на нижню частину живота. При хронічному циститі можуть практикуватися промивання сечового міхура розчинами марганцівки або борної кислоти.

Склад лікування
У нашому медичному центрі проводиться діагностика і лікування будь-яких захворювань сечовидільної системи. При цьому, воно складається з кількох частин:

Діагностика захворювання. Якщо інфекція сечових шляхів має характерні симптоми, тоді наші лікарі і лаборанти роблять повний аналіз крові і сечі на виділення мікрофлори, яку потім аналізують і діагностують.
Після виділення збудника іноді робиться рентген можливих уражених органів, щоб визначити рівень ураження та ступінь розвитку хвороби.
Призначається відповідне медикаментозне лікування селективними антибіотиками.
У разі необхідності або в запущених стадіях захворювання призначається хірургічне втручання.

Як правило, медикаментозне лікування проводиться в амбулаторних умовах, в рідкісних випадках доводиться використовувати стаціонар. Він застосовується тільки у випадку екстреного хірургічного втручання. Ми гарантуємо, що кожен наш пацієнт отримає всебічну допомогу за прийнятною вартістю, адже жартувати з такими захворюваннями категорично заборонено. Багато з них можуть привести до безпліддя або навіть до смерті пацієнта, якщо не провести відповідне лікування.