Основний напрямок діяльності нашої компанії – механічна обробка металу на верстатах з Год

8-25-2018

Основний напрямок діяльності нашої компанії – механічна обробка металу на верстатах з Год
Токож хочемо вам порекомендувати http://r-plast.com.ua
П
У. Виготовлення складних високоточних деталей для приладобудування та електронної промисловості. Наше підприємство оснащене сучасним, високоточним обладнанням (докладніше читайте у відповідному розділі сайту наше обладнання).
Ми працюємо з 2007 року і весь цей час пріоритети завжди залишалися незмінними: стислі терміни виготовлення, висока якість, розумні ціни. Політика нашого підприємства спрямована на побудову довгострокових, довірчих, взаємовигідних відносин з партнерами, а також на індивідуальний підхід до кожного клієнта. Саме з цієї причини більшість наших замовників стають постійними.
Наша компанія орієнтована на роботу з підприємствами з наступних галузей промисловості:

приладобудування
електронна промисловість
точне машинобудування
авіабудування
хімічна промисловість
медицина

Механічна обробка металу для таких компаній головним чином пов’язана з високими вимогами до точності і якості деталей.
Важливим також є термін виготовлення. Часом він грає ключову роль при виборі місця розміщення замовлення. У свою чергу, швидкість виготовлення (особливо при великих партіях) залежить від машинного часу, який визначається технологією обробки, режимів різання і інструментом. Наші інженери-технологи мають багаторічний досвід роботи в галузі механічної обробки металів, що дозволяє вибирати оптимальні технології і вирішувати складні нестандартні завдання. Крім того, виробництво оснащене високошвидкісним обробляють центром, сучасними інструментом і оснащенням. Сукупність цих складових дозволяє скоротити машинне час, який є основним критерієм при розрахунку вартості деталей. Все перераховане вище дозволяє нашій компанії бути конкурентноздатною, успішно працювати і розвиватися в своєму сегменті ринку.
Переважною для нашої компанії є обробка кольорових металів (алюмінієвих і мідних сплавів), а також механічна обробка полімерних матеріалів (капролон, фторопласт та ін). Можлива механообробка деталей з титану, нержавіючої сталі, чорного металу. Механичекая обробка металу в нашій компанії: фрезерна обробка, токарна обробка, лазерна різання та згинання.