Особливості операції з автоскупщиками

0
303

У житті кожного автомобіліста настає момент, коли пора обміняти вірного залізного коня на новеньку машину. Щоб позбутися від старого автомобіля швидко і без зайвих проблем слід звернутися до послуги автовикупу. З допомогою професіоналів можна продати машину на взаємовигідних умовах в максимально короткі терміни. Одним з найкращим представником даного напрямку діяльності є skymotors.com.ua автовикуп.

4 кроки до заповітної мети
Автовикуп – ідеальний спосіб продати автомобіль, який знаходиться в аварійному стані, згорілий або потонув, взятий в кредит або закладений. Кваліфікована команда візьме на себе всі зобов’язання і допоможе продати транспортний засіб за ціною набагато нижчою від ринкової.

Процедура автовикупу відбувається в кілька етапів.
– Клієнт зв’язується з організацією, що надає послугу, і докладно розповідає про своє авто. Оператор називає приблизну суму, яку за нього можна отримати, і домовляється з власником об’єкта продажу про зустріч.
– Досвідчений механік проводить безкоштовний ТЕ, оцінюючи стан машини, роботу ходової частини і зовнішній вигляд. Виходячи з отриманих даних, визначається остаточна вартість автомобіля.
– Між купує і продає стороною укладається договір.
– Клієнтові видаються готівкові кошти.

Усі інші зобов’язання бере на себе компанія, яка надала послугу автовикупу.

Прийоми системи
Звертаючись в організації, що займаються терміновим викупом автомобілів, слід бути готовим до хитрих прийомів, які вони практикують. Під час телефонної бесіди з менеджером будьте готові почути завищену ціну на вашу машину. Бажаючи продати «конячку» як можна дорожче, клієнт розслабляється і погоджується на огляд механіком.

Тут і починається найцікавіше. Виїзний фахівець відразу ж називає ціну мінімум на 10% нижче, ніж була озвучена раніше. Деякі компанії віднімають ще 5-10 відсотків, якщо готівкові потрібні в той же день.

До речі, приховати від професіонала фарбовані місця не вдасться: практично у всіх співробітників, що займаються передпродажним оглядом, є спеціальне обладнання, яке легко їх визначить. Угода може не відбутися, якщо кузов автомобіля не має номера, номера перебиті або не в порядку реєстраційні документи.

Цікавим залишається той факт, що старі або биті автомобілі – широке поле для діяльності. Бувають випадки, коли продати їх по запчастинах значно прибутковіше, ніж повністю. Організації, перекупающие машини, часто цим користуються, вручаючи клієнту мінімум хрустких купюр за купу металобрухту, а потім розпродаючи деталі за ринковими цінами.

Якщо гроші потрібні терміново, автовикуп стане ідеальним варіантом їх отримання, а якщо такої потреби немає, можна сміливо ставити максимально високу ціну і в процесі торгу прийти до взаємовигідного вирішення.