Особливості процесу подвійної перегонки самогону

0
300

Створення спиртних продуктів в домашніх умовах – це досить цікаве заняття. При цьому є можливість отримати натуральний продукт, не становить загрози людському здоров’ю. Виробництво самогону проводиться з попередньо приготовленою браги. Рідина переробляється шляхом дистиляції. Перші фракції отриманого продукту непридатні для прийому в їжу, так як містять велику кількість ацетону. Зате вони відмінно підходять для очищення крихких скляних або дзеркальних виробів.

Фахівці не радять пити і останню частину отриманого самогонного продукту. Такий напій в основному складається з шкідливих сивушних домішок. Для вживання в їжу придатна тільки рідина, що містить етиловий спирт. Вона виходить в середніх фракціях процесу самогоноваріння. Сучасні апарати для виготовлення алкогольних напоїв оснащуються термометрами, з допомогою яких можна контролювати якість отриманого продукту. У новачків у сфері самогоноваріння не завжди виходить вчасно відсікати потрібну частину напою, не допускаючи проникнення ацетону або сивушних масел.

Якщо купити самогонний апарат подвійної перегонки, то можна не турбуватися за якість отриманого спиртного напою. При цьому головне дотримуватися виробничу технологію, яка складається з декількох етапів. Перед повторним перегоном алкогольного продукту його необхідно розбавити прохолодною водою. Така процедура запобігає можливість займання міцною спиртовмісної рідини. Вода також частково руйнує зв’язок алкоголю з сивушними маслами.

Перед початком повторної перегонки самогону необхідно провести додаткове очищення з допомогою марганцевого порошку. Можна також використовувати будь-які надійні фільтруючі матеріали. Процес вторинної перегонки практично нічим не відрізняється від звичної дистиляції алкоголесодержащего сировини. Хімічний аналіз отриманого напою показує, що вміст небезпечних речовин у такому продукті практично зводиться до нуля.

Смак самогону з подвійною перегонкою багато в чому залежить від якості води. Деякі фахівці використовують для розведення спиртової рідини збагачену киснем або іонізовану воду. Очищення самогону можна проводити шляхом застосування активованого вугілля. Він добре усуває шкідливі домішки з підготовленого для вторинної перегонки сировини. Отриманий напій прикрасить будь-який святковий стіл.