ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ ТРУБКИ ДЛЯ КАЛЬЯНУ

4-23-2019

Будь-який досвідчений кальянщик скаже вам, наскільки сильно впливають шланги для кальяну на якість куріння. Така трубка є одним з найважливіших елементів конструкції, без якого правильне функціонування системи просто є неможливим. Хочемо порекомендувати кальян украина

Критерії, за якими слід вибирати кальянний шланг, можна розділити на дві категорії:

Технічні, до яких відноситься діаметр, довжина і матеріал виготовлення.
Фізичні, що відповідають за зносостійкість, силу тяги і довговічність.

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ТРУБКИ ДЛЯ КАЛЬЯНУ ?
Довжина – дуже важливий показник, від якого залежить зручність розташування людини біля курильного апарату. Ідеальною довжиною трубки є півтора і більше метрів. Іншими словами, чим довшою буде шланг, тим далі ви зможете розташуватися від кальяну. Рекомендуємо купити шланг для кальяна

Ширина шланга визначає безліч показників, одним з найбільш важливих є щільність випускається диму. Тобто, чим ширшою буде трубка, тим більша кількість диму ви зможете випустити. До того ж, при втягуванні диму через тонку трубку для кальяну, він гірше охолоджується, оскільки його рух по шахті є більш повільним, ніж через товстий шланг. Всім відомий той факт, що смак кальяну буде тим приємніше, чим більше охолоне дим в процесі куріння.

Матеріал трубки. Також дуже важливий параметр. Такі вироби можуть проводитися на основі металевого або пластикового каркаса. Також бувають скляно-силіконові моделі. Перший варіант є дуже поширеним на вітчизняному ринку. Його ж фахівці і вважають класичним. Основними його плюсами є можливість тривалий час тримати холод і гнучкість. Однак мити такі трубки не можна з об’єктивних причин – метал почне іржавіти.


Все більшої популярності набирають з кожним роком силіконові аналоги, які являють собою принципово новий вид трубок з такими перевагами, як прозорість і можливість миття. Однак і вартість таких виробів є на порядок дорожче, ніж їх металевих або пластикових аналогів.