Отруйний сад Альнвика (7 фото)

0
348

Отруйний сад Альнвика — це один з садів, розташованих у владеньях, що належать до замку Альнвика в Нортамберленде, Великобританія. Він є другим за величиною в країні. Самою головною відмінною рисою вищезгаданого саду є те, що тут виростає цілий ряд рослин, які можуть без проблем вбити людину. Іншими словами, у саду можна знайти величезну кількість найнебезпечніших на нашій планеті рослин. Вони були привезені сюди з різних куточків земної кулі.

Величезні чорні ворота і стіни цього саду приховують близько ста різновидів заборонених законодавством рослин, з яких можна отримати опіум і цілий ряд інших наркотичних речовин. Тут також росте славетна Беладонна Атропа, більше відома, як смертельний паслін. Серед рослин саду можна знайти коку, з якої роблять кокаїн, коноплі (відома під назвою канабіс, марихуана) чилибуху (сировина для стрихніну), рицину (з неї отримують касторове масло) і інші цікаві екземпляри.
Ядовитый сад Альнвика (7 фото)

Сад з отруйними рослинами відкрився порівняно недавно, тоді як інші сади і парки даного замку мають більш тривалу історію, яка бере свій початок ще в середині 18 століття. Місцеві садівничі традиції з тих пір серйозно зміцнилися і багато працівників цих садів отримали свої посади у спадок. Самі ж сади були закладені при перших герцогів Нортамберленда, але під час Другої світової війни являли собою жалюгідне видовище, так як доглядати за ними було нікому. Зараз всі площі привели в порядок, і сюди регулярно приїжджають туристи, охочі долучитися до екзотики.
Ядовитый сад Альнвика (7 фото)

Ядовитый сад Альнвика (7 фото)

Оновлення садів сталося завдяки нинішній герцогині Нортамберленда. На початку XXI століття вона стала власницею замку Альнвика і взяла курс на відновлення місцевих красот, так як дуже хотіла повернути садам колишню велич. Отруйний сад був закладений тільки через п’ять років після початку реконструкції, тобто у 2005 році. Джерелом натхнення став відомий сад поблизу Падуї в Італії. Тут Медічі вирощували отруйні рослини, які дозволяли позбавлятися від ворогів хитрими способами. В саду спочатку були і інші рослини, наприклад, лікарські, але потім їх видалили, щоб відповідати статусу отруйного саду.
Ядовитый сад Альнвика (7 фото)

Туристи можуть відвідувати отруйний сад Альнвика тільки в присутності супроводжуючої, який стежить, щоб люди не контактували з отруйними рослинами. Тут також встановлено безліч знаків, які попереджають про смертельну небезпеку. Сад знаходиться під цілодобовим наглядом, а частина ділянок обнесена колючим дротом. Гід під час екскурсії приділяє багато часу питання небезпеки наркотичних речовин, які можна отримати з рослин в саду.
Ядовитый сад Альнвика (7 фото)

Ядовитый сад Альнвика (7 фото)