Пам’ятки Єгипту

6-17-2019

Достопримечательности Египта
Піраміди, храм в Луксорі, гора Мойсея — список пам’яток Єгипту не обмежується тільки цими історичними пам’ятками. Але чого тут тільки немає. Мальовничі пальмові гаї, прекрасне озеро Карун, водоспади, стародавні зрошувальні канали. Пам’ятник, на будівництво якого пішло майже 200 років, присвячений богині неба, любові, жіночності, краси, веселощів і танців Хатхор, особливо визнавалася єгиптянами. Оточений цегляною стіною храм довжиною 79 м досить добре зберігся, незважаючи на те що був зведений приблизно в I столітті до н. Всередині нього розташовані гіпостильний (поддерживающийся 24 колонами) та елліністичний зали. На стінах гипостильного можна побачити римських імператорів від Серпня до Нерона, а стеля прикрашена астрономічними схемами з зображенням сузір’їв і планет Сонячної системи. Храм Хатшепсут, Дейр – ель – Бахрі. Хатшепсут – жінка – фараон — одна з найвідоміших єгипетських правителів. за її наказом був створений цей храм — його вирубали прямо в скелі.
Також хочемо вам порекомендувати tourpoisk.com.ua/ua-blog
Велична будівля складається з трьох терас, розташованих на різних рівнях і сполучених пандусами. Рельєфи на стінах храму розповідають про основні події царювання Хатшепсут, а по краям другої тераси розташовані святилища богів Анубіса і Хатхор, у центрі комплексу — ще одного божества — Амона – Ра. Це обеліск за своїми розмірами на третину перевершує найбільші подібні пам’ятники, коли – небудь зведені в Єгипті. Але, на жаль, монумент так і не встановили. З яких причин — історія замовчує. Так і лежить він на боці в асуанської каменоломні. Одна з імовірних причин, по якій його «забракували», — обеліск виявився пошкодженим. При його найближчому розгляді можна побачити поздовжню тріщину у верхній частині каменю. Його історія приховує ще багато загадок: чому він видовбаний в скелі горизонтально, а не вертикально. Як древні будівельники збиралися підняти його і доставити до місця призначення. Його унікальність у тому, що вона є подвійним храмом, присвяченим відразу двом тріад божеств. Південне крило будівлі — богу достатку Себеку, його дружині Хатхор і сина Хонсу, а північне крило — бога неба Хоруру, його дружині Тасенетнофрет і синові Панебтауи. Протягом багатьох століть землетрусу і води Нілу руйнували стародавня будова, але багато чого збереглося — в тому числі велика частина даху та чудові рельєфи.
Один за всіх: випуск дивитися онлайн (ефір від.
Говорить Україна: Мама вбиває, а тато на відео знімає. Діти – 5: дивитися 4 випуск онлайн (ефір від.
Стосується кожного: Поліцейські розваги (ефір від. При правомірному використанні матеріалів даного ресурсу гіперпосилання на tv.
Відділ по роботі з прямими клієнтами: [email protected] umh.
Ця адреса електронної пошти не знайдено.