Парковка під вікнами (2 фото)

0
577

Більшість автомобілістів, які проживають в багатоповерхових будинках великих російських міст, знайомі з проблемою паркування автомобіля у дворі. Знайти паркувальне місце зараз не так просто, а платні стоянки і парковки можуть перебувати часом дуже далеко. Влада Москви працюють над вирішенням даної проблеми і пропонують кілька різних способів. Цієї весни починається незвичайний експеримент. Влада Москви придумали несподіване вирішення проблеми парковок у дворах. Вони вирішили врахувати досвід японських і європейських міст і почати установку напівавтоматичних баштових парковок на багатоповерхівках столиці.

Система, яку було вирішено для початку випробувати на житловому будинку радянської серії І-700А, поєднує в собі кращі якості ліфтової і карусельних парковок баштового типу. Вдома такий серії найпопулярніші в Москві, так що вибір тут не випадковий. Це дослідний зразок, але він вже працює в районі Друкарі. Господарі автомобілів задоволені. Тепер кожен автовласник отримав можливість ставити машину під своїм вікном!
Тепер машиною можна милуватися, її можна помацати, можна показати машину друзям. Ну і найголовніше, тепер ви можете не боятися, що машину поженуть або якось зашкодять вночі. Це особливо актуально в час кризи, коли багато москвичі почали скаржитися, що хулігани крадуть колеса і двірники ночами! Якщо ваші бабусі раніше вивішували за вікна авоськи з продуктами, бо не вистачало місця в холодильнику, то ви тепер можете спокійно вивісити машину.
Більше не доведеться вислуховувати нескінченні скарги від пішоходів, яким ви перегородили їх даремний тротуар, і конкурувати з дітьми за місце у дворі.
Ліфтовий механізм такої паркування надійно захований в грунт і захищений бетонним кожухом, тому негода і російські морози йому не страшні.
Кожен з слотів ліфтової стоянки витримує автомобіль масою до 5 тонн, так що можна сміливо паркувати улюблений позашляховик або мінівен. Платформа опускається на рівень землі, тому на неї легко заїжджає навіть автомобіль з невеликим дорожнім просвітом.
Щоб викликати автоліфт, потрібно просто набрати номер квартири на спеціальному домофоні (вони встановлені внизу кожної вежі) і натиснути відповідну кнопку. Найближчим часом буде випущено спеціальне паркувальне додаток для смартфонів. Від власника квартири, власне, потрібно тільки пам’ятати номер своєї квартири і позначення паркувальної вежі. Їх будуть називати літерами алфавіту, щоб не виникло плутанини в цифрах; на фотографіях – вежі від А до Ж.
Парковка под окнами (2 фото)

Установка баштових парковок на московських будинках буде безкоштовною, головна умова – відповідна конструкція будівлі. Але московські власті обіцяють, що більш крихкі будинку будуть модернізовані таким чином, щоб до них теж можна було прилаштувати такі парковки. Наприклад, пропонується встановлювати поверх будівлі сталевий каркас.
Вартість слоти теж буде символічною – 20 тис. рублів за платформу, яку можна використовувати все життя. Єдине, на що доведеться витрачатися власникам машин – щомісячна діагностика і техобслуговування. Міська влада стверджує, що це буде коштувати не дорожче 500 рублів за одне машино-місце.
Джерело