Переваги мотоблока.

2-4-2018

Переваги мотоблока.
Збираючись купувати мотоблок, його майбутній господар неминуче задається питанням «Який мотоблок краще: дизельний або бензиновий?» Питання аж ніяк не простий, оскільки обидва варіанти мають свої плюси і мінуси, і перш, ніж зробити покупку, потрібно в цих відмінностях добре розібратися. Всі представлені сьогодні на ринку мінітехніки мотоблоки, незалежно від свого класу, бувають двох видів: дизельні і бензинові. Але насправді це визначення по відношенню до мотоблоків не зовсім точне – мова йде виключно про те, якими вони укомплектовані двигунами. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі sm-store.com.ua/zapchasti-na-motoblok-po-gruppam/porshnevie-komplekti/.
Тобто теоретично одну і ту ж модель мотоблока можна обладнати як бензиновим, так і дизельним двигуном, але на практиці виробники воліють встановлювати на агрегати однієї моделі один вид силової установки: або бензиновий або дизельний. Так простіше укомплектовувати техніку запчастинами і проводити сервісне обслуговування. Бензинові двигуни запускаються від іскри, добутої за допомогою свічки запалювання, а дизельні – від свічки розжарювання. Бензинові двигуни можуть тривалий час працювати на холостому ходу, тоді як для дизельних двигунів така ситуація вкрай небажана – тривала робота без повної робочої навантаження часто призводить до поломки мотора.
На ділі ж водяне охолодження є одночасно як «плюсом» і «мінусом»: двигун охолоджується краще, але взимку воду потрібно кожен раз при тривалому простої мотора зливати з радіатора, інакше вона замерзне. Замерзнути може не тільки вода в радіаторі, але і солярка в паливному баку. Недолік – оскільки це велике навантаження на руки працівника.