Підключення кабельного аналогового ТБ

4-17-2020

not found
Багато телеглядачі не розуміють, як це торкнеться конкретно їх, коли це станеться і що робити.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.it-tv.org/tv
Мікрорайон Сонячний – найвіддаленіший район в Красноярську, і всі канали тут йдуть погано, розповідає мешканка Ольга Урдаева. Щоб телевізор показував краще, вона купила цифрову приставку. Але виявилося, що місцеві канали пропали. Ольга розповідає, коли купувала приставку, про цьому принципово важливому моменті її ніхто не попередив.
Федеральні телеканали закликають купувати цифрові приставки вже зараз. Але такі приставки не ловлять аналоговий сигнал: місцеві канали у красноярців не йдуть.
Багато користувачів приставок зрозуміли, що це незручно – доводиться використовувати два пульта. І з допомогою приставки неможливо побачити місцеві новини.
Глядачі ставлять просте запитання: що потрібно робити, щоб продовжувати дивитися місцеві канали.
Місцеві регіональні канали з аналога відключати не будуть.
Якщо ви підключені до кабельного ТБ, IPTV (за статистикою таких зараз більше 75%), то у вас взагалі нічого не зміниться.
Що ж робити тим, хто дивиться телевізор через загальнобудинкові антени, простіше кажучи, «ріжки».
Можна купити новий сучасний телевізор. Він приймає та цифровий і аналоговий сигнал. Для цього не потрібна приставка, потрібна тільки антена. Але і це не гарантує вам хорошої якості, так як сигнал в кожному районі ловить по – різному, кажуть експерти. Якщо у вас будинок знаходиться в зоні щільної забудови, де є багатоповерхівки, які закривають сигнал, то неминуче будуть проблеми.
І якщо людина, яка хоче безкоштовно дивитися нове ТВ і цифрове і аналогове одночасно, то в ідеалі б йому перед покупкою переконатися, що у нього є стійкий прийом», – пояснив експерт Михайло Костоянский.
Фахівці кажуть, самий оптимальний і надійний варіант – кабельного ТБ, IPTV. Зараз це може зробити будь-хто. , – пояснив керівник відділу кабельного телебачення Павло Наумов.
Якщо ви хочете дивитися всі телеканали у гарному якості, включаючи місцеві, то найзручніше підключитися до кабельним операторам. Тим більше, за останніми даними, таку технічну можливість мають більш 90% красноярських домогосподарств. Забороняється копіювання та/ або відтворення інформації без активного посилання на даний ресурс.