Підпокрівельна плівка

0
120

Гідроізоляційна плівка являє собою полімерну плівку, яку використовують не тільки для покрівлі, але і для укриття парників, створення додаткового захисту віконних прорізів. Така плівка має товщину не більше 1-2 мм, однак цього вистачає, щоб утримати тепло і захистити конструкцію від вологи.

Більш того, часто таку плівку використовують в якості утеплювача. Оскільки вона стійка до морозів і прямих сонячних променів. Плівка для покрівлі призначена для захисту і забезпечення теплоізоляції, зокрема шару мінеральної вати. Зазвичай це актуально у випадку, коли в регіоні спостерігається зафіксована підвищена вологість повітря. До речі, таку плівку рекомендується використовувати навіть при облаштуванні фундаменту. Адже з її допомогою можна ізолювати вертикальну або горизонтальну поверхню незалежно від рівня (нижнього або верхнього).

Гідроізоляційна мембрана для покрівлі: як монтувати?
Мембрану для даху можна використовувати незалежно від обраного покрівельного матеріалу. При її укладанні потрібно витримувати обов’язкова умова монтажу: робити вентиляційні зазори. Такі зазори допомагають швидко вивести утворився конденсат. Адже основоположною частиною вентиляційної системи є саме гідроізоляція, яка відповідає за повітряні контури, захист від вологи і корозії. В останньому випадку скупчення конденсату руйнує металеві елементи покрівлі, активізуючи процес корозії.

Гідроізоляційну плівку монтують під покрівлю незалежно від того, утеплена покрівля чи ні. Плівку кріплять на кроква, що допомагає уникнути зіткнення з утеплювачем. Зазвичай вентиляційний зазор між ним і плівкою складає не більше 1,2 м. Після цього набивають контррейку і укладають обрешітку.

Важливо: плівка не повинна сильно провисати. Ідеальне значення провисання — близько 2-3 мм. При цьому під час розрахунку кількості матеріалу потрібно враховувати один момент: плівка повинна закривати карниз і фронтонний звис. Це необхідно для того, щоб нижню частину плівки можна було закріпити за карнизом. Таким чином, ви отримуєте 100% гідроізоляцію. Також професіонали рекомендують дотримуватися прилягання плівки до стічної труби і стін.

Переваги плівки для покрівлі:
прийнятна ціна — на відміну від покрівлі з мембраною такий варіант обійдеться значно дешевше;
можливість монтажу навіть на скатних дахах з холодними горищними приміщеннями;
стійкість до деформації.

До недоліків такої плівки відносять складність монтажу на дахах з складною конструкцією. Якщо дах має різні рівні, переходи, а також вбудовані мансардні вікна, її монтаж краще довірити фахівцям. Досвідчені будівельники забезпечать вільний прохід повітря і правильно покладуть утеплювач і плівку, щоб волога своєчасно виводилася назовні.

Врахуйте: неправильна укладання загрожує освітою цвілі і грибка на внутрішніх стінах. В нашому магазині «RoofUA» ми підберемо якісну плівку для покрівлі. Ось наш сайт: roofua.com.ua. В наявності гідроізоляційні плівки від кращих виробників за вигідними цінами. Поспішайте придбати вже сьогодні!