Підводне місто в Японії (7 фото)

0
308

Даний проект розроблений фахівцями японської компанії Shimizu. За задумом підводне місто буде вміщати в себе близько 5 000 осіб, з яких 4 000 постійно проживають і 1 000 відвідувачів. Найголовніша мета – це видобуток важкодоступних корисних копалин з дня океану. Фахівці компанії відзначають, що на сьогоднішній день ця ідея не воплотима, але через 15 років технології досягнуть такого прогресу, який дозволить збудувати місто.

Всього проект обійдеться приблизно в 26 мільярдів доларів. Велика частина міста буде розташована в сферичній конструкції діаметром 500 м під назвою Blue Garden (Блакитний сад), тут будуть розміщені всі житлові приміщення, зони відпочинку, ресторани, науково-дослідний центр та інші необхідні будівлі, розпростерті на 75 поверхах. Сфера буде встановлена на спіралі, яка доходить з самого дна, вона буде виконувати роль ліфта, який допоможе спускатися дослідникам на дно, а також піднімати корисні копалини та інші об’єкти. Глибина буде становити близько 3-4 кілометрів.
Подводный город в Японии (7 фото)

Ocean Spiral, за задумом Shimizu, буде повністю автономним — електроенергія буде надходити за рахунок різниці температури води в залежності від глибини, а також за рахунок підводних течій. Всі необхідні системи життєзабезпечення — очищення повітря, води і так далі — будуть забезпечуватися отриманої електроенергією, нарівні з усім використовуваним устаткуванням. До того ж тут буде використовуватися «Земельна фабрика» (Earth Factory), яка забезпечить переробку вуглекислого газу.
Подводный город в Японии (7 фото)

Корпорація Shimizu пояснює необхідність реалізації даного проекту і тим, що рівень води постійно піднімається і в майбутньому поява схожих міст допоможе вирішити проблему розселення людей. Це далеко не перший амбітний проект з прицілом на далеку перспективу, однак його втілення в життя може значно вплинути на суспільство.
Подводный город в Японии (7 фото)

Подводный город в Японии (7 фото)

Подводный город в Японии (7 фото)

Подводный город в Японии (7 фото)