Як вибрати Полімерну глину!!!!

11-7-2019

На прилавках рукодільних і художніх магазинів зустрічаються різні виробники полімерної глини. Найчастіше це Пластішка або Церніт. А ось пластики Фімо вже знайти складніше, хоча, як вважають фахівці, саме вона найкраща полімерна глина. Саме ця марка є самою популярною у наш час і саме їй віддають перевагу більшість рукодільниць світу, або купуючи її в художніх і рукодільних магазинах, або замовляючи через Інтернет. І дійсно, в її якості не доводиться сумніватися – глина досить пластична і тверда, має велику палітру кольорів. Після запікання чудово тримає форму, хоча деякі скаржаться на її надмірну твердість. Хоча і з цього є вихід – замість Fimo classic можна придбати м’який сорт глини Fimo soft. Одним з головних достоїнств даної глини є те, що її набагато простіше знайти в магазинах, Фімо. На панелі досить дуже яскравих, насичених кольорів. Також хочемо вам порекомендувати полимерная глина

Однак ця полімерна глина дуже спірна, причому якщо одні люди є її затятими шанувальниками, то інші вважають її непридатною для ліплення. Ось така вона суперечлива, глина Цінує – не будь її обожнюють, або ненавидять, і третього не дано. Спочатку глина здається зайво твердою, однак якщо її потримати трохи в руках, то вона стає зручною для ліплення і податливою. Зате далі пластику може надмірно розігрітися, і це почне заважати роботі. У цьому випадку глину необхідно на пару хвилин залишити в спокої, щоб вона охолола. Простий білий після термообробки не стане повноцінним білим. Даний тон має невеликий напівпрозорість, що обов’язково необхідно враховувати при роботі. Взагалі деякі кольори цієї марки мають якоїсь «восковостью» після того, як їх запекти.

Дана полімерна глина краще всього підійде для початківців, так як вона недорога, а знайти її можна практично в будь-якому художньому магазині. Однак ця марка пластики дуже примхлива, так як, в залежності від партії, може попастися глина, з якої, з – за її твердості, буде дуже складно працювати. Дана полімерна глина має просто величезний вибір пластики. Є як професійні тверді серії, так і зручні в роботі м’які види глини. Властивості даної глини досить хороші: вона не ламається і вона тверда. Отже, як Ви вже, напевно, зрозуміли, у виборі полімерної глини не можна спиратися на чиюсь думку – краще всього придбати декілька шматочків глини різних виробників, а потім вибрати пластику собі «по руках».