Портативна рація з підвищеною потужністю

1-24-2020


Всі моделі цієї лінійки відповідають жорстким вимогам на вологостійкості, мають металеве шасі і міцний корпус. Різниця, хоч і не сильно помітна, є. Як наслідок, ці моделі простіше у використанні, надійніше і дешевше.
Ці моделі в основному орієнтовані на просунутих радіоаматорів. Це сучасний аналог кенвуд Особливості: скрамблер (опціональної), селективний виклик, віддалене управління, прийом/ передача НІГ ID. Мінімум елементів управління, висока механічна міцність (алюмінієве шасі). Популярна в охоронних структурах, у співробітників складських терміналів і т. Також хочемо вам порекомендувати https://mirkit.com.ua/product/ratsiya-baofeng-uv-5r-8-w

Компактна портативна радіостанція UHF діапазону з нерозбірним корпусом.
Одна з найбільш компактних портативних рацій в лінійці Smart. Особливості: світлова індикація режиму, дві кнопки PTT, режим сканування.
Двох-діапазонна портативна радіостанція з FM – радіо. Це повна копія WOUXUN KG – UVD1P, що випускається під маркою кенвуд. Особливості: режим подвійного прийому, ліхтарик, спалах, гнучка настройка VOX. Особливості: LCD – дисплей, зручне керування, голосове підтвердження натискання клавіш і режимів.
Професійний портативний транс івер . Розрахована як на любительське, так і на професійне використання. Хороша покупка як рація для лісу (для туристів, мисливців, дачників). Додано: приймач, пріоритетне сканування, голосові підказки, можливість клонування налаштувань.

Дводіапазонний (VHF UHF) портативний трансіивер з FM – радіоприймачем. потужності передавача, скрамблер, репітерний зрушення.
Портативна рація дальнього радіусу дії. Це варіант кенвуд TH – F5 із збільшеною до 8 Вт віх. Особливості: крок частотної сітки 5 kHz, гнучка антена, акумулятор емк.
Двох-діапазонна портативна рація з фм – приймачем і яскравим ліхтариком. Особливості: годинник (відображення часу/ дати), акумулятор емк.
Двох-діапазонна (VHF UHF) портативна радіостанція великого радіусу дії.
Багатофункціональна рація з двома приймачами і FM – радіо. Особливості: подвійне сканування, антена з покр.

Проста компактна професійна портативна радіостанція UHF – діапазону. потужністю 3 і 7 Вт і акумулятором емк. В комплекті адаптер для живлення від бортової мережі авто (опціонально). Хороший вибір для полювання та риболовлі, в охоронних структурах і т.
Професійна стаціонарна радіостанція 10 – метрового діапазону. дисплей, модуляція AM/ FM/ SSB (в тому числі USB і LSB), режими CW/ PA, крок сітки частот від 10 Гц, S – і RF – метр, атенюатор (RF – Gain) і усил.
Компактна двох-діапазонна (VHF UHF) автомобільна радіостанція з FM – приймачем.