Поживні коктейлі: чи зможуть вони замінити традиційну їжу?

0
241

Високі технології використовуються сьогодні не тільки для розробок просунутих гаджетів. Вони оптимально підходять і для вирішення нагальних питань, що хвилюють кожного. Так, сучасні інновації в значній мірі полегшують життя домашнім господаркам, оскільки з їх допомогою завдання по приготуванню їжі не є складними і трудомісткими.

Біохімік з США Джордж Боначи запропонував свій спосіб вирішення питань із створенням кулінарних шедеврів. Він пропонує не займатися термічною обробкою продуктів, а змішати інгредієнти в блендері. У ємність побутового пристосування потрібно помістити:
-протеїн-порошок;
-мінерали;
-вітаміни;
-риб’ячий жир.

З метою поліпшення органолептичних характеристик суміші в неї рекомендується додати смакову добавку (шоколадну).
Створити подібну суміш не становить великої праці. Її можна приготувати не тільки вдома, але і безпосередньо на робочому місці в офісі під час перерви. Використовувані компоненти мають тривалий термін придатності, зберігати їх можна в звичайному холодильнику. Все більше громадян переходять на зазначений вище спосіб “готування”, оскільки це дозволяє вивільнити масу часу. Як вважає Ірина Недачина, приготована в блендері суміш набагато корисніше фаст-фуду. Споживання коктейлю дозволяє оперативно поповнити енергетичний запас. Для зайнятих людей він є справжньою знахідкою.

Описаний вище складовою продукт виступає в якості однієї з версій розчинного у воді порошку, рецептуру якого склав Роб Райнхарт, американський фахівець з програмування (Сан-Франциско). У зв’язку з гострою нестачею часу молодий чоловік почав своїми силами “кулинарить”, змішуючи в блендері набір інгредієнтів. Широкої аудиторії винайдений ним коктейль був представлений в 2013 році.
Головна перевага такого продукту полягає в його універсальності. Конкретний користувач може змінити початкову формулу під себе, вносячи необхідні корективи. Одні вибирають напої з підвищеним вмістом поживних речовин, інші роблять вибір на користь дієти (низкоуглеводной).

Ідея програміста з Сан-Франциско лягла в основу успішного стартапу. Одержувані в промислових обсягах продукти привертають увагу і смаковими характеристиками, і доступною вартістю. Такі коктейлі припали до вподоби не тільки зайнятим на роботі фахівцям, але і холостякам, не горить бажанням проводити час на кухні.