Правильна розкрутка Instagram через сервіс Social Like

0
478

Сучасний інтернет давно переобтяжений інформацією. Пройшли ті часи, коли на одній голої ідеї можна було в’їхати у віртуальний простір і радіти життю. Сьогоднішні реалії висувають серйозні вимоги до розкручування кожного нового проекту. На щастя, технології не стоять на місці і кожну хвилину невблаганно рухають маховики прогресу.

LikeSocial — сервіс, який допомагає людям просувати їх проекти в соціальних мережах. Лайки і передплатники — основне зерно успіху в цій справі. Чим більше їх кількість, тим вище популярність проекту, а значить і довгоочікуваний профіт змусити себе чекати. Щоб істотно прискорити цей процес, можна накрутити передплатників в Instagram, Facebook, Вконтакте, Twitterили Youtube. Сервіс LikeSocial створений саме для цих цілей.

Для оформлення замовлення на розкручування сайту або блогу необхідно зареєструватися на сервісі LikeSocial, після чого поповнити баланс на якусь суму. Підрахувати майбутні витрати можна, вивчивши на тарифну сітку. Наприклад, накрутка лайків в инстаграме коштує три карбованці за один лайк. В цілому вартість коливається від одного до чотирьох рублів. Такі ціни можуть здатися завищеними, проте LikeSocial працює на всі гроші: лайкають і репостят виключно живі люди. Це, по-перше, престижно, а по-друге, захищає від звинувачень у різного роду махінаціях, а також від банів і відписок. Оплатити роботу сервісу можна за допомогою всіх популярних платіжних систем: Webmoney, Qiwi, Яндекс-гроші, Visa, Mastercard і т. д.

Після рішення фінансової сторони питання потрібно задати сервісу параметри завдання: в якій з соціальних мереж буде здійснюватися накрутка лайків, скільки їх має бути і з якою частотою вони повинні з’являтися протягом доби. Також можна вказати віковий інтервал передплатників, їх стать та місце проживання. Поки що LikeSocial працює тільки по СНД, але не далекий той день, коли сервіс охопить всю земну кулю. Однак і на цьому етапі LikeSocial здатний приводити на сайт або блог до десяти тисяч живих людей щодня.

Сплативши замовлення і відправивши його на обробку, можна засікати час: через лічені хвилини в блозі почнеться небувалий наплив відвідувачів.