Про новинку складного електричного велосипеда Eltreco

0
383

Практично кожен сезон існує з 2010-го року, має в столиці потужний сервісний центр і шоу-рум площею 400 кв. м, компанія Eltreco додає щось нове в свій асортимент продажів моделей екологічно чистого транспортного засобу.

У 2016-му на російському ринку по достоїнству оцінили новинки електросамокатів і складних електровелосипедів бренду, що характеризується наявністю 500-ватного електромотора і компактно складається рами.

Виробнича компанія розробляє, виробляє і реалізує різноманітну продукцію. Крім мають електродвигуни самокатів і велосипедів споживачі російського ринку мають можливість придбати різні працюють на електричній тязі:
-скутери;
-гольфкары;
-гіроскопи;
-електромобілі для дітей і пр.

У столичних структурах Eltreco потенційні покупці можуть отримати послуги професійних консультантів, тут великий вибір запчастин для профільної продукції, комплектуючих, аксесуарів та ін. Серед затребуваних велогибридов Eltreco можна виділити моделі Flygear 333, Peugeot AE 21 (2014 р.), TT 5.0, TT 6.0 (новинка) та ін.
О новинке складного электрического велосипеда Eltreco

Новинку характеризує маневреність транспортування і комфорт користувача
TT 5.0 (TT 6.0) – складаний електричний велосипед Eltreco, який встановлює стандарти нового покоління складних байків. В його конструкції крім мотора на 500W є:
-стежить за економним витратою енергії бортовий комп’ютер;
-дискові гальма;
-більш потужна, ніж в інших моделях бренду, 48-вольтова по напрузі АКБ 48V13Ah та ін.
У відгуках користувачів відзначається швидкий набір швидкості і рівне рух, заряду АКБ достатньо для подолання вельми значних відстаней (50-60 км).
Якщо максимум швидкості моделей Flygear 333, Peugeot AE 21 дорівнював 25 км/год, то TT 5.0 (TT 6.0) з легкістю виходить на показник в 40 км/год. Великі швидкісні навантаження зажадали посилення складаний рами, вона виконана з алюмінієвого сплаву 6061. Швидкостей більше трьох (Peugeot AE 21) і менше семи (Flygear 333). Їх TT 5.0 (TT 6.0) шість.
Тільки відразу після покупки при первинної зарядки потрібно чекати повного заряду протягом 12 годин, у подальшому – всього 5, максимум 6 годин. Активна експлуатація батареї передбачає здійснювати цикл заряду близько тисячі разів, що достатньо для комфортного використання електробайка протягом трьох років. Розмір коліс в новинках традиційний – 20-дюймовий.