Прогулянки з користю: чим зайнятися, поки малюк спить

0
259

Дефіцит часу – головна проблема практично всіх молодих мам. І часу, як правило, не вистачає саме на себе, кохану. При цьому потрібно встигнути не тільки впоратися по господарству, але гуляти з малюком на свіжому повітрі. Для багатьох активних мам монотонне ходіння туди – сюди протягом кількох годин – досить непросте випробування. Як же можна продуктивно зайняти час, гуляючи з новонародженим.

Встигнути все!
Треба відразу зауважити, що питання «чим себе зайняти на прогулянці» актуальний тільки до тих пір, поки дитина мирно сопе в колясці. Як тільки він буде пробувати сідати і цікавитися всім, що відбувається з дитиною обов’язково потрібно спілкуватися під час прогулянки, розповідаючи йому про все, що вас оточує. Ну, а поки малюку всього місяць – два від роду, можна поєднати прогулянку з якимось іншим заняттям.

Якщо вам пощастило, і дитина може довго спати, як тільки опиняється на вулиці, можна присвятити час, наприклад, улюбленому хобі. Вишивати, в’язати або просто читати книги на вулиці в тиші дуже зручно. Адже вдома з немовлям часу на власні захоплення практично не залишається.

Крім того, якщо ви прихильник Інтернет-шопінгу, то за допомогою планшета або телефону цілком можна зробити всі необхідні покупки в онлайн-магазинах. Зверніть увагу на магазин дитячого одягу «Лаки Чайлд». Тут ви зможете придбати всі необхідні обновки для вашого малюка, поки він мирно спить у колясці.

Але далеко не всі немовлята визнають тривале стояння на одному місці. Більшість мам змушені ходити туди-сюди з коляскою, постійно її похитуючи. Щоб якось розважитися, можна слухати музику або аудіо-книги в навушниках. Крім того, якщо ваше хобі – фотографія, то прогулюючись по доріжках парку в різний час року, можна зробити чимало цікавих знімків. Для різноманітності можна кожен раз міняти маршрут прогулянки, оскільки одна і та ж дорога вам не набридне. Психологи відзначають, що такі ось медитативні піші прогулянки – відмінний привід побути наодинці з самим собою. Вони дуже допомагають відновити внутрішню рівновагу і уникнути депресій.

Звичайно, можна прогулятися з коляскою і в торговий центр – зробити необхідні покупки. Однак поступати так дуже часто не варто – все-таки малюкові потрібно дихати свіжим повітрям на вулиці. А в осінньо-зимовий сезон такі прогулянки можуть бути небезпечні: є ризик підхопити вірус.

Ще один приємний бонус – ходячи з коляскою, ви швидше скинете зайві кілограми і відновіть допологову форму.