Прикольні побажання своїми словами на ранок дівчині

0
540

Дуже милі прикольні побажання коханій дівчині доброго ранку своїми словами. Жартівливі слова на ранку і гарного дня для неї, коханої. Скажіть доброго ранку дівчині – класно.
***

Доброго прекрасного ранку мій зайчик. Ти так солодко спиш, що не хочеться тебе будити. Але, вибач, мені доведеться це зробити. Тому що на цей день у мене заплановано багато цікавих заходів, які без тебе не виходити. Та жартую я, ми з тобою всього на всього йдемо на побачення. Обіцяю, я зроблю для тебе цей день не просто веселим і цікавим, але і таким чудовим, що він запам’ятається тобі на все час. Пам’ятаєш, нашу з тобою першу зустріч? А я ніяк не можу її забути. Адже не кожен раз, тебе з ніг збиває дівчина. Ти тоді збила мене з ніг, і впала, пряма на мене. І коли я відкрив очі, я навіть не зрозумів, чому якась дівчина, що впала не мене, навіть і не думає вставати. Але, ти була дуже красивою, і я не став на тебе кричати, а просто взяв і запросив на побачення. Ось і вся наша історія кохання. Сподіваюся, що наші з тобою почуття зовсім не охолонуть, а тільки навпаки, займатися з кожним разом все більше і більше.

***

Над містом нависла великі темні, грозові хмари, і все небо затягнуте ними. Швидше за все, буде дощ. Як же добре, що сьогодні у нас вихідні, і нам зовсім не потрібно йти на роботу. Ми з тобою лежимо під ковдрою, і спостерігаємо за тим, як вже перші краплі дощу несміливо й нерішуче стукають у шибку. Не знаю як для тебе, але для мене така погода найкраща, звичайно тільки тоді, коли сидиш у хаті, і йти нікуди не треба. Ти лежиш така затишна і щаслива. І я скажу тобі чесно, я дуже щасливий, адже у мене є ти, моя найулюбленіша на світі дівчина, яку я готовий любити і плекати до кінця своїх дні, знай це. І ще пам’ятай, що якщо у тебе чи з тобою щось трапиться, я завжди допоможу тобі. Досить тільки тобі мене покликати і попросити про допомогу.

***

Ну що моя мила зайчик, пора вставати. Вже настав ранок, і нам пора вставати. Ти не повіриш, але, нарешті, пішов перший сніг. Сніг, який ми всі так довго чекали. Наприклад, я, більше всього на світі люблю перший сніг. Він ще такий невинний і чистий, що навіть шкода псувати всю красу, наступаючи на нього. На превеликий жаль, нам з тобою доведеться зараз йти на роботу. Але нічого страшного, адже ми з тобою скоро будемо разом святкувати новорічні свята. А я знаю, як сильно ти любиш ці передсвяткові дні. Так і я їх теж дуже люблю. Мені б хотілося, щоб цей день для нас став гарним, повним емоцій і незабутнім. Сподіваюся, що все у нас піде так, як ми задумали. Цілую тебе малятко моя в обидві твої пухкі та рожеві щічки.

***

Доброго ранку моя маленька дівчинка. Хоча навіть і не знаю, наскільки воно буде добрим. Досить тільки глянути у вікно, і відразу ж стане ясно, що похмурий і темний ранок не може бути добрим. Все небо затягли великі сірі хмари. Здається, ще трохи, і піде дощ. І справді, дивись, вже починаються на землю падати перші важкі краплі води. А нам, на превеликий жаль, разом з тобою треба йти на свої роботи. Ну от, скажіть мені, чому нам завжди так не щастить. І треба було ж цього дощу піти саме сьогодні. Але, як би там, не було, нам все одно доведеться це робити. Так що давай, піднімайся і йди вмиватися. А я поки що приготую тобі твій сніданок. Ти так сильно любиш, коли я тобі щось готую смачненьке. У нас з тобою після роботи буде невелике побачення. Сподіваюся, що воно пройде весело і захоплююче. Дуже на це сподіваюся. Удачі нам у сьогоднішньому дні.

***

Здрастуй моя мила красуня. Я буджу тебе, тому що хочу, щоб ти також як і я змогла насолодитися красивим сходом сонця. Думаю, ти оціниш ту красу, яку побачиш. Адже насправді ти людина творча, художник як ні як. А значить і повинна радіти побаченої картини. І зараз ти встаєш, і дивишся зі мною у вікно. Як же все-таки добре, що наша з тобою квартира знаходиться так високо. І дивитися на схід сонця нам абсолютно не заважають дерева, і дахи будинків. Зараз, коли сонце вже зійшло, нам з тобою можна йти лягати спати. Ще дуже рано, а поспішати нам з тобою нікуди не потрібно. І тому дорога моя, лягай спаточки. Я тебе розбуджу. І сподіваюся, що у нас цей день буде не тільки веселим, але і цікавим. Бажаю нам усім, щоб ми з тобою не робили удачі.

***

Доброго ранку моя улюблена дівчинка. Ранок сьогодні і в правду видався не просто хорошим, але прекрасним. Сонце так світить, намагаючись все навколо наповнити своїм теплим і яскравим світлом. Знаєш, іноді дивлячись на тебе, я порівнюю тебе з сонечком. Ти така ж сонячна і радісна. Тобі досить лише розпустити свої руде волосся і посміхнутися у весь свій рот. Ось тоді ти мені нагадуєш яскраве земне світило. Пам’ятаєш, як ми з тобою в перший раз зустрілися. Тоді у тебе був такий засмучений вигляд, твої яскраво руде волосся розтріпалося на голові, а ти йшла засмучена і не весела. І коли я підійшов до тебе, і запитав чи все з тобою в порядку. Ти розплакалася. Я тоді завів тебе в кафе, і вислуховував, як ти скаржишся на життя. Ось з того самого часу ми з тобою і стали зустрічатися. Ні, це було не побачення, а випадкові зустрічі. Але, зараз ми з тобою разом, і це найголовніше.

***

Доброго ранку мій котик. Ти зараз ще досі спиш, хоча вже далеко не ранок. Так що відкривай свої чарівні оченята, і прокидайся. Або, я можу тобі допомогти. Ти ж знаєш, як з допомогою лоскоту я можу тебе розбудити. А, не хочеш, тоді швиденько вставай. Якщо ти не пам’ятаєш, то сьогодні для нас з тобою особливий день – річниця наших відносин. І саме тому я приготував для тебе прекрасний подарунок. Але, який не скажу. Адже це мій сюрприз тобі. Так що швидше вставай, якщо не хочеш пропустити все найцікавіше. Пам’ятаєш, день нашої зустрічі? Тоді тебе кинув твій хлопець, з яким ти була у відносинах досить довго. І щоб помститися йому, я вирішив з тобою зустрічатися. Ось так ми з тобою і загралися, не помітивши, як самі закохувалися. І коли ми зрозуміли, що наші почуття справжні ми з тобою почали наші зустрічі. А зараз вже пройшов цілий рік. Я дуже сподіваюся, що все у нас з тобою буде тільки добре.

***

Прикольні побажання коханій дівчині:
Визнання | На ніч | Еротичні | Сумую

***

Прикольні побажання з добрим вранці на телефон