Прикольні побажання в прозі доброго ранку дівчині

0
656

Дуже теплі прикольні побажання коханій дівчині доброго ранку в прозі. Жартівливі слова і тексти на ранку і гарного дня для неї, коханої. Скажіть доброго ранку дівчині – класно.
***

Доброго ранку прекрасна людина. Ти так солодко спиш, що я просто не можу ось так взяти, і розбудити тебе. За вікном стоїть прекрасна тепла погода. А ти все спиш. Не спи, чуєш, а то все найцікавіше зможеш пропустити. Знаєш, дивлюся на тебе зараз, і зовсім не розумію, хто міг сказати, що дівчата, коли сплять, такі гарні. Я не кажу, що ти зараз виглядаєш страшною, але все, ж не красунею. Твоє волосся розсипані по подушці, трохи заплутане. Тобі пора вставати на роботу. Тому подолай свою лінь, і піднімайся. І так, ще не забудь вмитися. Тому що на роботі ти повинні виглядати свіжою. Коли прокинешся, не забудь подзвонити мені. Я буду чекати. Ти ж знаєш, як сильно я люблю тебе, і як сильно я за тебе хвилююся. А зараз скажу тобі, до зустрічі. Буду з нетерпінням чекати цього часу.

***

Сьогодні просто незвичайне ранок. Над містом повисло важкі, чорні хмари. Здається, ось-ось, і вони з великим шумом впадуть на варті будинки. Але, думаю, такого не станеться. В такий ранок зовсім не хочеться підніматися з тепло і м’якому ліжку. Я б не змушував тебе це робити, але, на превеликий жаль, нам з тобою треба йти на роботу. Робота – це така річ, через яку доводиться переживати багато неприємностей. Ти зараз виглядаєш такою красивою навіть уві сні. І не дивлячись на те, що твої волосся заплутаними прядками лежать на подушці, а очі сонно дивляться на мене, ти все одно залишаєшся для мене найріднішою і найдорожчою на світі. Просто знай це. А зараз все-таки піднімайся, і збирайся йти на роботу. Умийся, добре поїж, одягайся і в шлях! Хотілося б мені, що б твій сьогоднішній день, але і мій теж був вдалим.

***

Доброго ранку тобі моя кохана. Подивися тільки у вікно, і ти зрозумієш, що день починається вдало. За ніч, поки всі люди спали і бачили яскраві і цікаві сни, випав сні. Він великою білою і пухнастою периною накрив усе, що тільки зміг. Дахи будинків, дерева, землю, все це покрито білою насипом. А знаючи, як сильно ти любиш сніг, я можу з упевненістю сказати тобі, що твій день сьогодні буде веселим і цікавим. І хоча ти вже велика дівчинка, ти все одно продовжуєш вірити в казки і дива. Може бути це і добре, адже ці мрії дають тобі надію на світле, прекрасне майбутнє. А зараз я просто хочу підняти тебе з ліжка. За допомогою слів у мене це зовсім не виходь. І тому я тебе просто поцілую, і навіть якщо це не вийде, я тебе защекочу. А ти боїшся лоскоту, і тому відразу встанеш. Сподіваюся, що наш день сьогодні буде плідним і цікавим.

***

Доброго раночку моє сонечко! Ти вже встала? Якщо ні, то давай, квапся. Так як сьогодні у нас з тобою побачення, ти зайчик, повинна бути сьогодні на висоті. Умийся ретельно, причешешь, і одягни красиве плаття. А я в свою чергу зроблю так, що твої емоції сьогодні на побаченні будуть зашкалювати, і переливатися через край. Наша з тобою історія кохання почалася ще давно. Тоді ми з тобою навіть і не уявляли, що все у нас вийде добре. Ти не вірила, що я відчуваю до тебе справжні почуття, і тільки після того, як я спробував це довести не тільки своїми словами, а й вчинками, ти мені змогла повірити. А потім ми з тобою стали, дуже часто зустрічатися. Ось і вся наша з тобою історія. І наостанок я хочу сказати тобі, квапся, і знай, сьогодні нам з тобою буде не тільки весело, але і добре разом.

***

По-весняному тепло світить сонечко, яке щойно вийшло з-за хмаринок. Сонячні промені все більше і більше починають заповнювати ті місця, які ще залишаються в тіні. Дме легкий, прохолодний вітерець. І взагалі, погода просто чудова. І хоча листочки на деревах, і квіти ще не почали розпускатися, все одно весь світ наповнений очікування чогось прекрасного. А ти в цей час досі лежиш і бачиш сни. І тому я хочу швидше за тебе підняти з ліжка, для того. Щоб піти погуляти вулицями нашого невеликого року. Але, ти так солодко спиш, що я просто не можу тебе розбудити, так і жорстоко це було б. І тому я просто поцілую тебе. Я ж знаю, як потрібно правильно тебе будити. Давай, мила, вставай, і готуйся зі мною йти на прогулянку. Це буде корисна і для твого душевного стану, і для здоров’я. А я тебе сильно люблю, знай це.

***

Ось і настав цей довгоочікуваний день. Настав ранок, день нашого весілля. Та я тобі бажаю доброго раночку, сподіваюся, що ти добряче виспалась, і зможеш провести цей день весело і добре. Чим більше думаю про нашу з тобою весіллі, тим більше мені цікаві шляхи Господні. Хто б міг подумати, дивлячись на нас, на таких абсолютно різних людей, що ми буде намагатися коштувати разом сім’ю. Пам’ятаєш, нашу першу зустріч. Ми сиділи в університетській їдальні, за різними столиками. Ти взяла свій кави у офіціантки, і зібралася пересісти за столик біля великого вікна. Але, коли ти йшла, ти за щось зачепилася, і, падаючи, вилила каву на мене, нічого не підозрював. Тоді я дуже сильно розлютився, але ти була так налякана, що я навіть не міг тебе лаяти. Ось так все і почалося. Сподіваюся, що день нашого весілля пройде добре, всі будуть задоволені, а цей день нам запам’ятається назавжди, як один з найкращих.

***

Чому людей так сильно приваблюють темні і страшні ночі. Мені, наприклад, набагато більше подобаються сонячний ранок. Ось, наприклад, такий ранок, як сьогодні. Подивися на вулицю, світить тепле, яскраве сонечко. І його сонячні промені залазять скрізь, навіть у саами темні місця, в які, як, здавалося б, воно не може зробити. Вже давно не було такої чудової погоди. А значить, цей весняний день стане для нас прекрасних відпочинком. Якщо ти не хочеш пропустити найкраще ранок на світі, вставай. Якщо ти не зробиш це зараз же, то тоді я тобі допоможу в цьому. Ти вже знаєш, як швидко я вмію це робити? Так от, не жартуй зі мною. І наостанок хочу побажати нам разом вдалого і цікавого дня. Будемо сьогодні разом щасливо проводити час.

***

Прикольні побажання коханій дівчині:
Визнання | На ніч | Еротичні | Сумую

***

Прикольні побажання з добрим вранці на телефон