Прикольні побажання в прозі на ніч дівчині

0
400

Багато прикольних милих побажань текстів коханій дівчині спокійної ночі в прозі. Жартівливі слова на ніч і приємних снів для неї, коханої. Скажіть спокійної ночі – класно.
***

Ну, от як я можу залишити свою улюблену дівчинку ввечері без побажань спокійної ночі? Ти ж мене тоді завтра не розбудиш, і я просплю. Роднуля, я хочу побажати тобі самій спокійній і приємній ночі, яка подарує тобі яскраві емоції. Я впевнений, що тобі будуть снитися красиві сни, де буде безліч сумочок, туфельок, платьишек. Ти уявляєш, що це за сон буде? Точніше це буде справжній рай для тебе. А от якщо ти зараз заснеш, то я потішу тебе протягом цих кількох днів чим-небудь з цього списку. Нехай цей вечір закінчиться для тебе міцним сном, про який ти будеш завтра весь день говорити. Бажаю тобі добраніч, приємних сновидінь і чудових емоцій. Ось побачиш, що це буде дуже приємна ніч. Ну, а я оберігатиму твій сон від неприємностей. Ніхто не завадить тобі спокійно полежати і відпочити. Моя дівчинка повинна набратися сил.

***

Дівчинка моя, я так люблю дивитися на тебе, коли ти спиш. Ти така у мене ніжна й мила, що навіть будити тебе вранці зовсім не хочеться, щоб не перешкодити. Навіть не знаю, про що ти думаєш уві сні, що тобі сниться, але ти виглядаєш просто чудово. Я хочу побажати тобі спокійної нічки, а також сказати, що я буду так пильно оберігати твій сон, щоб ти навіть не прокинулася протягом ночі. Я дуже хочу, щоб ти нормально відпочивала і набиралася сил, а для цього тобі просто необхідно нормально висипатися. Моя улюблена дівчинка повинна отримувати задоволення від кожної ночі, а для цього я зроблю все. Нехай ця ніч допоможе тобі відключитися від всіх проблем, а от свій серіал ти зможеш і завтра подивитися. Обіцяю, що не буду будити тебе в ранній час, тому що хочу, щоб ти встигла виспатися. А зараз закривай очі, щоб я теж відпочив. Я можу розслабитися тоді, коли дивлюся на тебе.

***

Я хочу побажати добраніч тобі, моя люба дівчинка. Не можу повірити, що ми вже разом засинаємо, а я можу особисто на ніч бажати тобі приємних сновидінь. А адже раніше ми з тобою на ніч розмовляли по телефону, іноді по скайпу, але все одно це не викликало таких відчуттів, як зараз. Рідна моя, я хочу, щоб тобі снилося тільки все саме приємне, гарне і миле. Ти реально заслужила того, щоб гарненько відпочити і виспатися, а то ти зі своєю роботою просто нічого не бачиш. Нехай тобі присниться щось приємне. Я думаю, що гарна сумочка вже того прикрасить твоє сновидіння. Давай ти, зараз вимкнеш свій серіал, тому що його можна буде і завтра з ранку подивитися. А зараз настав час для сну і відпочинку. Ось побачиш, що завтра ти прокинешся у відмінному настрої. А все це тому, що я просто осыпаю тебе поцілунками. Щасливою і добраніч тобі, моя рідна дівчинка.

***

Як я можу просто лягти спати, а свою дитину навіть не поцілувати? Дівчинка моя, а ще я хочу побажати тобі спокійної ночі і сказати, що ти у мене така мила, коли спиш. Мені навіть стає шкода тебе, коли ти прокидаєшся. А іноді ти здригаєшся з-за дощу, і я хочу просто перевернути весь світ, але зробити так, щоб моя дівчинка добряче виспалась. Я бажаю тобі відмінних сновидінь, які будуть надавати тобі сил вже уві сні, а вранці ти прокинешся у мене повна енергії, і ніяка робота тобі не буде страшна. Ти швидко все зробиш, а потім візьмешся за домашні справи. Я дуже хочу побажати тобі приємної ночі. Сподіваюся, що ніхто не завадить тобі гарненько виспатися. Я дуже переживаю, коли ти прокидаєшся вночі. Закривай, свої оченята і починай занурюватися в сон. Сподіваюся, що саме мене ти побачиш уві сні, роднуля. Я буду готувати тобі смачний сніданок.

***

Роднуля моя, я знаю, що тобі зараз хочеться переглянути зайву серію свого улюбленого серіалу, а ще ти навіть не думаєш про те, щоб посеред ночі затіяти прибирання, але знай, що я не дозволю тобі це зробити, тому що зараз потрібно лягати спати. Я бажаю тобі самій спокійній ночі, а також приємних сновидінь, в яких ти вже можеш додивитися свій серіал. А ось прибирання залиш на завтра, а я тобі як раз допоможу. Навіть не розумію, чому тобі подобається прямо серед ночі починати щось робити, адже в цей час так хочеться саме спати. А я оберігатиму твій сон, а то мало що ти вирішиш різко прокинутися і почати перекладати свої нескінченні сумочки. Я дуже хочу, щоб полежала поруч зі мною, а потім заснула, а я буду милуватися тобою, моя люба дівчинка. Ти ж знаєш, що я навіть готовий не спати, щоб бачити, як ти спиш, бо це найкраще враження.

***

Моя дорога, настала ніч, а це значить, що тобі пора лягати спати. Я теж ляжу, бо не хочу витрачати час сну на якісь справи і проблеми. Мені хочеться побажати тобі приємних сновидінь, а також найбільш позитивних снів, в яких ти будеш принцесою, а ще краще – королевою. А, може, ти будеш водити літак? Зізнайся, що ти давно про це мрієш. Я дуже хочу, щоб ти просто відпочила, щоб ти добре виспалася, бо нам завтра буде такий захоплюючий і насичений день, що потрібно набратися сил. Ось побачиш, що ця ніч буде позитивною, тому що коли чогось чекаєш, то час очікування теж здається дуже приємним. А ще можна сказати, що ніч минає дуже швидко, так, що ти навіть не встигнеш помітити. А завтра ми з тобою вирушимо в пригоди. Я тобі обіцяю крутий день, але зараз, ні слова про це. Ми просто лягаємо спати і отключаемся від побутових проблем і справ.

***

Моя сама найпрекрасніша дівчинка зараз ляже спати, тому що їй завтра вранці рано вставати. Ось наші з тобою стосунки зовсім не схожі на інші, тому що в нашій парі саме я відповідаю за те, щоб ти вранці вчасно прокинулася, поснідала. Так що вранці я не буду слухати твої прохання, а просто виллю на тебе відро холодної води. Причому постіль ти будеш прибирати після цього. Так що краще лягай спати, а я оберігатиму твій сон від тебе самої. А то тобі так часто хочеться включити серіал на телефоні або пограти в свою улюблену гру. Але сьогодні я тобі цього не дозволю, бо ти вже тиждень не можеш нормально виспатися. Я бажаю тобі приємної ночі, яка пролетить дуже непомітно. А вранці я тебе розбуджу, побажаю приємного ранку і відправлю готувати сніданок. Ти ж знаєш, що мої сніданки краще взагалі не пробувати. Засинай з хорошими думками, тоді і сни будуть приємні і корисні. Спокійної нічки тобі!

***

Прикольні побажання коханій дівчині:
Визнання | ранок | Еротичні | Сумую

***

Прикольні побажання на ніч на телефон