Прикольні визнання в прозі в коханні дівчині

0
299

Величезна кількість прикольних зізнань у любові в прозі. Самі дивовижні та приємні слова і тексти визнання для коханої дівчини. Прикольне визнання в любові – змусить сміятися і радіти вашу улюблену дівчину.
***

Мила моя, ти – не блакитноока блондинка з ідеальною фігурою і високим зростанням. Тебе не вдасться побачити на обкладинках відомих журналів, різноманітних вечірках і в клубах. Ти не прагнеш закохувати в себе хлопців і блищати перед ними. Але ти зуміла завоювати мене, адже я розумію таку прекрасну дівчину, як тебе. Ти зуміла стати для мене всім, адже я по-справжньому ціную твій сильний характер і стійкий дух, готовий підтримувати при необхідності. Рідна, тобі вдається знайти і частку ніжності, сексуальності. Як багато в тебе справді гідних рис, за які потрібно цінувати людину і, звичайно, дівчину. Щиро сподіваюся, що у тебе таке ж захоплення і по відношенню до мене, адже я бачу нас разом і хочу провести з тобою все своє життя. Скажи, будь ласка, чи можливо таке диво? Люблю тебе і хочу подарувати тобі безмежне щастя, яке не вдасться описати звичайними словами.

***

Якщо ти любиш справжню дівчину, її можна порівняти з дивовижною магією природи, з найкрасивішою квіткою, з палаючою зіркою, з сонцем і місяцем. Мила моя, для тебе складно підібрати комплімент, адже можна розхвалювати існуючі переваги нескінченно. Люба моя, я знаю, що ми можемо бути разом і дарувати один одному дивне щастя, підтримувати в багатьох випадках і надавати гідну підтримку. Знаєш, я насправді мрію про те, щоб бути тільки з тобою, показувати, наскільки ти для мене важлива. Рідна, чи ми можемо давати те, що так необхідно сьогодні і завтра, але і багато дні свого життя, аж до старості? Погодься, нам ж добре, коли ми разом, коли я можу тебе обіймати і цілувати. Я готовий на багато що тільки для того, щоб ти виявилася найбільш щасливою дівчиною і щоб побачити твою сліпучу посмішку. Ти потрібна мені.

***

Знаєш, люба, присутній в життя тільки мить між минулим і майбутнім. Ти встигла стати ним. Я живу тобою і хочу, щоб це тривало вічно, щоб ми давали один одному підтримку і знали, що завжди можемо розраховувати на допомогу і натхнення. Рідна, можливо, нас доля звела не просто так, а даючи шанс на здобуття справжнього щастя, про яке ми давним-давно мріємо? Пам’ятаєш, які прекрасні слова я говорив тобі ще в самому початку знайомства і був упевнений в тому, що ми зможемо стати воістину міцною парою? Погодься: саме так і відбувається. Знаю і хочу відчувати, що ти будеш моєю дівчиною не тільки зараз, але і в майбутньому. Хочу відчувати твою ніжність і бачити сліпучу посмішку, яка може зводити з розуму. Рідна, я не знаю, що мені робити, але я насправді тебе люблю, ціную і доріжку кожною миттю нашого спілкування, чудовими днями і вечорами, ночами.

***

Я так довго шукав свою кохану дівчину. На щастя, я зумів її знайти. В тобі поєднується справді приваблива зовнішня краса, справжній характер і дивовижний оптимізм. Довгі пошуки прекрасної дами серця виявилися успішно завершеними, адже я розумію, що мені більше ніхто не потрібен, що ти можеш зігріти мене і подарувати справжню надію на отримання особистого щастя. Ми здаємося двома душами, які зуміли зіткнутися один з одним. Я постійно думаю про тебе і розумію, що кожен день, проведений разом, – це дивовижний подарунок долі. Я зумів знайти тебе і тепер можу переконатися в тому, що ми можемо дарувати один одному тільки найкращі почуття, справжнє кохання. Рідна, ти виявилася саме тією дівчиною, яка прийшла до мене в реальність з найзаповітніших мрій і солодких снів. Чи Готова ти бути зі мною, розуміючи, що відносини – це великий труд? Сподіваюся, що так.

***

Мила моя, ти даруєш мені дивовижні можливості для того, щоб цінувати тільки найкращі миті життя, відкривати яскраві події, краще розуміти себе. Мені хочеться знати, що ми можемо подарувати один одному численні можливості для здобуття справжнього щастя, робити спільні кроки для зближення, успішно шукати компроміси. Доля дарує нам численні можливості для зближення і розуміння, що ж являє собою щастя. Ти можеш зрозуміти, що навіть самий сильний чоловік може закохатися, як хлопчина, адже я виявився найкращим прикладом для цього. Мені хочеться співати серенади тобі й знати, що ти поділяєш мої почуття. Не хочу приховувати дивовижну любов, яка подарована самою долею. Бажаю знати, що вона розділена, і ми насправді не просто так зійшлися. Скажи, будь ласка, чи ти любиш мене? Чи Готова ти бути зі мною?

***

Любов моя, ти ще настільки юна особа, але тобі вже можна знайти прекрасний і чуйний характер, прагнення надавати допомогу і підтримку своїм ближнім. В тобі є сила і стійкість, старання подарувати справжнє щастя кожній людині, яка в дійсності цього заслуговує. Як можна пояснити те, що дає мені сам Господь? Як можна знайти пояснення того прекрасного фактом, що ми опиняємося справді сильною парою? Кохана, чи можемо ми й далі бути разом, роблячи кроки для зближення один одного, даруючи щастя і можливість зрозуміти, що доля виявляється прихильною до нас. Хочу вірити в те, що кожен день, проведений разом, надає гідне вплив не тільки на мене, але і на тебе. Як мені знайти можливості для того, щоб проявляти дивні почуття, якими я був винагороджений? Пам’ятай, будь ласка, про те, що насправді я люблю тебе і можу бути тільки з однією дівчиною, з тобою.

***

Рідна моя, ти зуміла стати справді близькою дівчиною для мене. Доля зважилася подарувати мені саму гідну дівчину, з якою хочеться зближуватися. Я знаю, що не так вже я цього заслуговую, але подібне диво виявилося довершеним. Скажи, будь ласка, чи можемо ми бути разом на все життя? Чи Готова ти сказати, що ти безмежно любиш мене і готова розділити зі мною свою долю, довіритися мені? Мила, мені настільки сумно, коли ми виявляється далеко один від одного. Не хочу я більше піддавати себе подібним стресів, тому я сподіваюся тільки на справжнє щастя, яке неодмінно повинно виявитися найкращим подарунком від всесвіту для нас. Можливо, ми сьогодні проведемо найкраще побачення в романтичному стилі, адже так багато приємних слів тобі хочеться сказати? Чи Готова ти до того, щоб порозумітися в почуттях один одному?

***

Прикольні побажання коханій дівчині:
На ніч | ранок | Еротичні | Сумую

***

Прикольні визнання коханій дівчині на телефон