Рами для картин

3-1-2021

Багет

 

Якщо ви хочете рамы для картин купити недорого, запрошуємо в нашу компанію.  Тут представлений великий вибір різноманітних багетів за доступними цінами. Фахівці з великим досвідом роботи допоможуть підібрати найкращий варіант, виготовлять і встановлять обрамлення, а ви отримаєте чудову прикрасу, яка стане справжньою родзинкою інтер’єру.

Ми здійснюємо виготовлення рам для картин на замовлення в мінімальний термін. Тип багета, колір і матеріал підбирається виходячи з наступних факторів:

Стилістична відповідність. Наприклад, для класичного живопису підбирається традиційний дерев’яний багет, прикрашений візерунками. Для фотографій і графіки – тонкі плоскі гладкі планки з пластику або алюмінію.

Колірна сполучуваність. Рама під картину не повинна вибиватися із загальної колірної гами зображення, не відтягувати на себе основну увагу.

Розмір твору, вага, використані матеріали. Так, для зображень, що мають велику вагу, не рекомендуються пластикові багети-вони можуть не витримати. З цієї ж причини пластик не застосовують для обрамлення великих робіт, закритих склом.

Де купити багетну раму для картини за доступною ціною? Зверніться в нашу компанію. Ми пропонуємо не тільки доступні розцінки, але і високий професіоналізм співробітників.

У нас можна замовити оформлення:

Класичних творів на полотні, картоні, дереві.

Готова рама для картини-це те, що можна купити недорого, ціна на вироби у нас невисока, проте по ряду причин, зазначених вище, ми все ж рекомендуємо замовити професійне обрамлення майстром. Це гарантує не тільки найкращий зовнішній вигляд твору, але і його цілісність і відмінний стан на довгі роки.