Реалістичні секс ляльки

11-11-2019


Зараз реалистичные секс куклы набирають величезну популярність, коли гумові залишаються де – то в минулому і купують їх тільки для того, щоб пожартувати над іншому. Така реалістична красуня просто один в один як реальна жінка і може показати в сексі все, на що вона здатна. У моделях роблять усе нові і нові поправки. Багато з них можуть голосно стогнати або закочувати очі, деякі навіть можуть зобразити сквірт за бажанням господаря.

Що з себе представляють ляльки.
Така лялька є ідеальним секс партнером і просто хорошим другом. Вони бувають чоловічі, це ті, що мають бюст і вагіну, жіночі, повторюють риси та особливості представників сильної статі, а також універсальні, в основному це ляльки трансвестити для досвідчених користувачів. Вони мають різний зріст і вагу, розмір грудей або члена, колір шкіри, колір волосся і очей. Такий різноманітний спектр дозволяє клієнтові вибирати те, що доводиться йому по душі і віддавати перевагу тій чи іншій моделі. Лялька складається з металевого каркаса, на який кріпляться інші деталі. Він і є скелетом для ляльки. За рахунок цього створюється додаткова гнучкість, що дозволяє їй приймати різні пози. Таку пластичність дуже цінують люди, які не люблять залишатися в одній позиції і вимагають різноманітність. Шкіра зроблене з дуже м’якого матеріалу для того, щоб вона відчувалася як натуральна і не викликала дискомфорту у людей, які мають з нею справу.

Вагіна у деяких моделей здатна зніматися, що дозволяє користуватися нею як мастурбатором, що іноді спрощує завдання. Зараз відбувається справжній вибух у цій індустрії, багато людей стали захоплюватися товарами секс шопу. В Японії існують борделі, де немає жодної живої повії, тільки ляльки. Дивно, але ці заклади користується попитом у чоловіків середнього віку.
Ця лялька може похвалитися великою витривалістю. Щоб при такому потенціалі вона служила досить довго необхідно дотримуватися кількох простих правил. Необхідно дезінфікувати призначені для сексу елементи і не одягати її в занадто яскравий одяг, вона може залишити сліди. Така лялька стане хорошим компаньйоном і товаришам, тому краще придбати таку іграшку, і далі жити в своє задоволення.