Ремонт башенных кранов

4-30-2017

logoСТАЦІОНАРНИХ ВАНТАЖОПІДЙОМНИХ МЕХАНІЗМІВ

ТОВ «Науково-виробнича компанія «Сфера промислової безпеки» виконує сертифіковані ремонтні роботи на об’єктах зі стаціонарно встановленими вантажопідйомними механізмами. Серед ремонтованого обладнання:

Крани:
мостові;
портальні.
Крім того, проводиться ремонт башенных кранов, а також ремонт кран-балок.
Розрахункові металоконструкції для підйомно-транспортного обладнання.
Під час предремонтного обстеження техніки виноситься рішення про способи та обсяги ремонтних робіт, необхідних до виконання.

Безпосередньо в ході ремонту вантажопідіймальних механізмів, у тому числі елементів металоконструкцій кранів і підйомно-транспортного обладнання, піддаються усуненню тріщини, що утворилися зварних з’єднань, а також різного роду деформації металевих конструкцій; виконується відновлення функцій гідро-, електрообладнання, приладів безпеки та інших пристроїв; реконструюються шарнірні з’єднання між вузлами і механізмами.

Вчасно продиагностированные і усунені неполадки у складі елементів стаціонарно встановлених вантажопідйомних механізмів в ході ремонту металоконструкцій кранів та інших відновлювальних і профілактичних заходів є запорукою безпеки, ефективності і розвитку виробництва.