Ремонт компресора холодильника

5-16-2018

Великим попитом користуються двокомпресорні апарати, тому що вони найбільш надійні і економічні в плані енергоспоживання. Якщо один компресор забезпечує холодом весь холодильна шафа з двома відсіками, то два компресори працюють незалежно один від одного, і кожен нагнітає холод у відведену йому камеру, будь то морозилка або холодильний відсік. Якщо один з моторів вийшов з ладу, вам необхідний професійний ремонт мотор-компресора холодильника. Рекомендую подробнее почитати про ремонт холодильника

Заміна мотора – компресора холодильника

Ознаки несправності двигуна:

Вихід з ладу мотор-компресора – серйозна проблема, бо як його заміна або ремонт обійдуться трохи дорожче, ніж ремонт якихось інших вузлів. Головне вчасно запобігти поломку, таким чином можна заощадити на його ремонті. Щоб оперативно відреагувати на сигнали холодильника потрібно знати кілька простих ознак, які вказують на несправність компресора.

•Двигун не вмикається, або не вимикається після певного тимчасового інтервалу.
•Підвищений шум під час роботи компресора, сильна вібрація або деренчання.
•Перевищення температурного режиму в холодильній камері.

Якщо ви помітили один з ознак, значить, є привід для хвилювання.

Вам необхідно, як можна швидше, викликати майстра на дім для проведення глибокої діагностики. Після діагностики фахівець зможе встановити точну причину несправності і визначити ступінь її критичності. Майстри вищої категорії в змозі виконати навіть самий складний ремонт не забираючи ваш холодильник в стаціонар, а це завжди зручно і вигідно для самого клієнта. З допомогою спеціального обладнання, дотримуючись сучасні технології діагностики та ремонту, використовуючи професійний інструментарій, наші механіки повернуть колишню міць вашого несправного агрегату і підвищать його продуктивність до початкової.

«Несправний мотор-компресор? Наші фахівці якісно і швидко його відремонтують з подальшою ГАРАНТІЄЮ. Тільки оригінальні комплектуючі та запчастини до всіх марок і моделей вітчизняних та імпортних холодильників».

З-за чого ламається мотор-компресор?
Нерідко ремонт мотора холодильника потрібно з вини самого користувача. Справа в тому, що деякі моделі оснащені додатковою корисною функцією «Суперзаморозка» або «Швидка заморозка». Ця функція допомагає за короткий проміжок часу заморозити продукт для того, щоб він не втратив своїх смакових якостей і корисних властивостей. Використовуючи дану функцію, хазяйка просто забуває її відключити, в результаті чого двигун працює на повній потужності у виснажливому темпі, а це згубно позначається на її працездатності. Наслідок цього – повний вихід з ладу.

При огляді апарату майстер, швидше за все, ухвалить рішення, що мотор необхідно замінити, а погоджуватися з цим чи ні, кожен клієнт думає самостійно. Яким би дорогим не була заміна компресора холодильника, все ж це дешевше, ніж купити новий холодильник. Менш витратним видом ремонту потрібно назвати – усунення шумів, гуркоту та інших неприємних звуків при включенні. Це вирішується простим дією – регулюванням підвіски кожуха двигуна. Для цього потрібно просто відрегулювати болти підвіски і добре їх затягнути. Деренчання може видавати реле, якщо його положення нестійке. У цьому разі майстер обережно і грамотно поставить його на своє місце, щоб уникнути замикання контактів. Окремі випадки передбачають повну заміну одного з компонентів, але це можна визначити тільки після професійного огляду та діагностики.Не потрібно сподіватися на власні сили.

Більшість випадків, коли користувач втручається у внутрішнє пристрій холодильника, закінчуються невдачею, і, як наслідок, подальшої переплатою за ремонт, а так само великою ймовірністю удару електричним струмом, що небезпечно для власного здоров’я. Краще відразу звернутися за допомогою фахівців і радіти позитивного і довговічному результату.