Ремонт MacBook

3-17-2020
Картинки по запросу "Ремонт MacBook"


Навіть якщо її творці – інженери Apple. Так, поширеною несправністю 13 – дюймових Макбуков можна вважати проблеми з жорстким диском. Вінчестер зупиняється, викликаючи зависання систем. З’являються помилки в завантажувальному секторі. Іноді несправність може викликатися простим перегином шлейфу. Але частіше доводиться міняти сам накопичувач. Це виражається в зависаннях системи після запуску ігор, а також в мерехтінні зображення при підключенні лептопа до зовнішнього монітора. На моделях 13″ з вбудованим графічним чіпом несправність зустрічається рідше. Ще одна проблема 15 – дюймовников – тенденція до перегріву. Як мінімум раз на рік слід прочищати апаратну частину Макбук від пилу і змінювати шар термопасти. В іншому разі неприємностей з відеокартою, процесором і материнської платою не уникнути. Також хочемо вам порекомендувати перейти  до нашого сайту і ознайомитися з нашими послугами.

Пошкоджено захисне скло, матриця, деформована алюмініва частина корпусу. Так само замість приводу можна встановити додатковий жорсткий диск.
Вихід з ладу клавіатури пов’язаний найчастіше з попадання вологи або механічними ушкодженнями.
Найчастіше вихід з ладу пов’язаний з попаданням вологи, або хутро.
Вимагається при серйозних порушеннях геометрії корпусу.
Рекомендуємо проводити чищення системи охолодження не рідше ніж раз на пів року. Нехтування роботою системи пастеризаційно-охолоджувальних загрожує виходом з ладу чіпів на материнській платі.

Потрібно якщо ви перестали чути звук вентиляторів або почали чути сторонні звуки. Так само вони можуть вийти з ладу через падіння ноутбука.
Проблеми з Wi – Fi модулем звичайно виникають з – за механічних пошкоджень або попадання струмопровідної рідини.
Зазвичай виходить з ладу із – за поганого контакту, внаслідок чого виникає нагар на контакти роз’єму і їх руйнування.
Акумулятор Вашого макбук, одна з небагатьох деталей з обмеженим ресурсом. Через рік або два активне використання, ресурс батареї знижується до мінімуму.
Пайка, заміна чіпів і інших елементів на материнській платі. Зазвичай потрібно після механічних пошкоджень або попадання струмопровідної рідини.
Зазвичай потрібно при заміні жорсткого диска або проблеми з ОС.