Ремонт принтеров

8-17-2019

Чому варто довірити ремонт принтерів саме нам?
По-перше, наші майстри безкоштовно проведуть діагностику. Клієнт залишає заявку на ремонт canon техніки, співробітник приїде на місце протягом чотирьох годин. Навіть якщо ви відмовитеся від ремонту, за виїзд і діагностику платити не потрібно. Хочемо порекомендувати вибрати https://greentex.kiev.ua/repair

По-друге, ремонт принтерів canon з виїздом дозволяє вам отримати оцінку експерта. Якщо техніка абсолютно вийшла з ладу, і ремонт її неможливий, або коштує дорожче нового принтера, то ви будете точно це знати. Якщо поломка не представляє складності, то майстер може усунути її прямо у вас в офісі. Після діагностики ви зможете дізнатися точну вартість ремонту. Хочемо порекомендувати відремонтувати принтер на сайті https://greentex.kiev.ua/

По-третє, ми приймаємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Гроші передаються тільки після завершення роботи. Документи по безналу привозить на наступний день наш кур’єр. Як ви бачите, співпраця з нами вигідна і перспективна.

Багато власників офісної техніки вирішують викинути несправний принтер або факс. Якщо ви стикаєтеся з великими обсягами друку, то поломки можуть виникати досить часто. Деталі з-за постійного використання зношуються. ТТак як ця компанія користується популярністю, знайти потрібні запчастини не складе праці. І ремонт дозволить заощадити кошти.

Довговічність і надійність вашої оргтехніки багато в чому залежать від дбайливого поводження. Скріпки в принтері є однією з найпоширеніших проблем. Не кожне підприємство може дозволити собі постійну заміну техніки.

Основні процедури ремонту пов’язані з усуненням сторонніх предметів з принтера, а також очищення його від бруду і пилу. Часто потрібна заміна зношених частин (термоплівки, ролика захоплення паперу). Більш складний ремонт – це відновлення електричних і електромеханічних частин.

Проблеми можуть бути різними, тому точну причину поломки фахівець зможе назвати вам тільки після повної діагностики.