Реєстрація на літак. Як пройти реєстрацію в аеропорту

9-26-2018

Процедура посадки пасажирів авіарейсу на літак займає більше часу в порівнянні з тим же процесом на автобусному або залізничному вокзалі. Це обумовлено тим, що під час реєстрації пасажири здають свій багаж і проходять огляд особистих речей. Хочу порекомендувати вибрати полет на самолете в Харькове

Щоб не запізнитися на свій рейс і вчасно зареєструвати себе і своїх близьких, дотримуйтесь кількох простих правил.

Час реєстрації
Постарайтеся приїхати в аеропорт раніше: в цьому випадку часу, за скільки реєстрація на літак пройде від початку і до кінця, у вас буде багато. Кожна авіакомпанія встановлює свої часові рамки для проведення реєстрації пасажирів.
Так, наприклад, реєстрація на міжнародний рейс починається в аеропорту Шереметьєво за 2 з половиною години до вильоту, а на внутрішній – 2. Реєстрація на літак закінчується, як правило, за 40 хвилин до часу, зазначеного в квитку.
Що робити в аеропорту?

Зал очікування в аеропорту

При собі необхідно мати документ, що засвідчує вашу особу і квиток. Якщо ви летите з дітьми, то біля стійки реєстрації вам також слід пред’явити свідоцтво про народження кожної дитини. Пасажири, які подорожують компанією або сім’єю, можуть подавати всі документи відразу – завдяки цьому ви отримаєте місця по сусідству.
Онлайн-табло, на якому вказані номери рейсів, час реєстрації на літак і стійки, у яких вона проводиться. Пройдіть до потрібних стійок і приготуйте квитки і документи. Врахуйте, що пасажири, з першим і бізнес-класами обслуговуються позачергово або за спеціальними стійками.
Після перевірки документів і квитків працівник аеропорту видасть вам посадковий талон, в якому ви знайдете номер свого місця в салоні і виходу, через який буде здійснюватися посадка на літак. Після проходження реєстрації ви можете пройти в зал очікування вильоту.

Що таке реєстрація онлайн?

Сучасні технології дозволяють проходити реєстрацію онлайн через Інтернет. Така реєстрація на літак Трансаеро, наприклад, починається за 23 години до відльоту, а закінчується за годину до початку рейсу. Після такої реєстрації ви отримаєте на ваш мобільний пристрій посадковий талон, який буде відправлено вам у вигляді баркода.
Вам слід роздрукувати цей посадковий талон – для цього скористайтеся спеціальними пристроями, які знаходяться перед лінією для передпольотного огляду (паспортного контролю). Цей талон потрібно пред’явити під час здачі багажу, під час посадки на борт і бортпровіднику біля входу в літак.
Зверніть увагу, що реєстрація на літак Аерофлоту з використанням мобільних пристроїв доступна за 24 години до рейсу, а закінчується за 45 хвилин до відльоту. Посадка пасажирів на борт літака припиняється за 15 хвилин до початку рейсу.

Багаж. Що з ним робити?

Якщо, крім ручної поклажі у вас є з собою і інший багаж, то його слід здати. Врахуйте, що зазвичай допускається наявність багажу в межах 20 кг на одного пасажира. Якщо ваш багаж важить більше, то Вам слід оплатити різницю у вазі.

Вдалого польоту!