Рибалка в Хабаровському краї

0
4

Хабаровський край — це чистий від промислового забруднення куточок нашої країни з чудовими лісовими масивами і прозорими річками. Рибним ловом займаються і в гірських річках, і на амурському узбережжі, і в озерах. Для любителів риболовлі тут просто райські місця. Вельми популярний серед рибалок сплав по гірській річці з зупиночної ловом на тайменя, що досягає 40 кг.

На річках Урак, Вулика, Кетанда та їх притоках – рибалять на кижучу, кету, гольця, кунджу, харіуса. У водоймах Ленського водного басейну прекрасно ловиться щука і окунь. Рибалити можна як з берега, так і з надувний човен з мотором.

Обов’язково варто відвідати чудову річку Матай з чудовою навколишньою природою. Тут, переважно в глибоких ямах пониззя річки, водиться великий льонок.В околицях ХабаровскаНа Амурі водиться риба різних сімейств – це сом, щуковые, коропові, осетрові.

Такого розмаїття більше ніде не зустріти. Тут застосовні всі види рибного лову, особливо користуються популярністю спінінг, донні снасті, а також звичайна поплавкові вудка.

В залежності від місця, потрібно прихопити з собою весь наявний арсенал снастей. Часом і велика риба на блешню ловиться, так і вудка до місця доводиться, якщо купини колом. Трапляється що на спінінг – тиша, а на вудку – риба клює навіть у самого берега. Трохи пізніше на вудку перестає клювати, риба відходить від берега, тут спінінг виручає.

Якщо рибалити на одному і тому ж місці, можна вже по часу помітити, в який час на якій відстані клювання. Головне запам’ятати і в наступний приїзд вже приблизно буде відомо, де ловити рибу.

Хоч з прогріванням води і різними рівнями води місця кльову можуть змінюватися.А вже якщо говорити про щук, судаках і окунів, то цю рибу можна легко зловити в більшості водойм краю. Мешкають вони в стоячій воді поблизу очерету й водоростей.

Успіх рибного лову тут, можна сказати, завжди гарантований. Залишається лише вибрати маршрут, водойма для риболовлі і здобич, яку треба зловити. Якщо ви новачок в рибній ловлі, то на допомогу вам завжди прийде навчальні матеріали: Секрети успішної риболовлі, де ви зможете осягнути всі тонкощі риболовлі.

Харіус навесні мешкає у зимувальних ямах, вирах і трав’янистих місцях. Влітку він випливає у швидкоплинні місця і вночі ловить мушки. В негоду риба відмовляється клювати і видає свою присутність, тільки коли небо прояснюється.

До речі, амурський харіус на відміну від інших своїх побратимів має золотаве забарвлення. З’ясовувати, що собою являє рибалка в Хабаровському краї найкраще, відправившись туди особисто. Це маса задоволення, свіже тайговий повітря і смачна юшка.