Рольфінг

4-9-2021
Рольфинг. Структурная Интеграция

Під час травми, неправильного положення, стресу … фасція втягується, викликаючи біль. Терапевт відновлює гнучкість завдяки своїм тонким дотиків. Тому він призначений для всіх типів пацієнтів, від немовлят до людей похилого віку, включаючи спортсменів. Відкрийте для себе цю ніжну і корисну терапію. Потрібно відзначити, що рольфинг структурна Інтеграція доступний на даному сайті http://rolfing-si.com/

Фасції – це сполучнотканинні мембрани, подібні сухожиллям і зв’язкам. Вони не мають певних контурів і з’єднують між собою анатомічні елементи. Хоча вони все ще часто невідомі широкому загалу, вони вперше спостерігалися і були виявлені в 1800 році Біша, а потім в 1936 році Соломоном. В основному складаються з колагену, що додає їм гелеобразний вид. Вони розділені на 3 пов’язаних шари: поверхневий шар (знаходиться безпосередньо під шкірою), глибокий (на рівні шиї, грудної клітки, черевної порожнини і тазової порожнини) і менінгеальний шар.
Ця тонка волокниста оболонка напівпрозора, податлива і охоплює всі структури тіла: м’язи, кістки, артерії, органи. Вони служать матрицею, опорою для людського тіла. Вони знаходяться всюди в тілі, забезпечуючи певну спадкоємність між різними системами.

Фасції иннервируются і васкулярізіруются, а також – завдяки трубчастим волокнам – пропускають лімфатичну рідину. Ось чому так важливо застосовувати до них терапевтичний підхід. Під час травми, неправильного положення, дисфункції або стресу … фасція матиме тенденцію втягуватися, втрачаючи в’язкоеластичний.
Протягом багатьох років дослідження продемонстрували здатність скорочення фасції. Це може збільшити напругу тіла. Наявність чутливих датчиків усередині фасції показало, що фасція більш чутлива до болю, ніж м’яз.
Дана терапія дуже корисна при порушеннях головного сфери. Будь то головний біль або відчуття «електричного» шоку, терапевт постарається знайти області напруги в черепі і шийних областях. Потім своїм тонким дотиком він відновить рухливість цих структур.

Старіння – це час змін в організмі. Втрата рухливості суглобів, виснаження м’язів і втягування тканин. Ці зміни іноді приносять свою частку болю. Фасціатерапевт може допомогти відновити рухливість суглобів і велику гнучкість тканин.