Руанда – країна тисячі гір (3 фото)

0
334

Число туристів у місто Рухенгері, що належить маленькій країні східно-центральної Африки — Руанда — збільшується з кожним роком. На нетривалий відпочинок вартість турів в Руанду цілком прийнятна для більшості людей, які збираються відвідати цю країну. Але не тільки це приваблює сюди мандрівників. Величезна кількість рідкісних птахів, красивих квітів і метеликів робить відпочинок в Руанді незабутнім.

Руанда вважається країною тисячі гір. Тут круглий рік стоїть весна і практично ніколи не буває посухи. Неподалік від Рухенгері знаходиться дивовижне за красою озеро Булеро і гори Вірунга з вулканами. Тут є свій аеродром і знаменитий Національний парк, який щодня зустрічає сотні захоплених гостей, отримують можливість поспілкуватися з місцевими горилами. Зустріч з цими тваринами не може тривати більше години, а в туристичній групі не повинно бути більше восьми осіб. Вкрай бажано мати при собі фотоапарат, щоб зафіксувати дивовижні краси парку.
В околицях Рухенгері мешкає безліч екзотичних тварин. Близько дороги, яка є кордоном парку, завжди можна побачити бабуїнів, свиней-бородавочников, зграйки зебр, а якщо пощастить, то і мангустів, намагаються не потрапляти на очі людям. Будинки в Руанді, не виключаючи і Рухенгері, мають циліндричну форму з конічним дахом. Вони більш доглянуті і просторі, ніж у сусідніх селищах.
Руанда - страна тысячи гор (3 фото)

Африка — це країна максимальних контрастів. Одні туристи віддають перевагу вирушити вглиб країни, щоб краще ознайомитися з культурою африканських народів і побувати в практично незаселених місцях, інші — купують тури в Гану, щоб опинитися на Золотому березі Африки та взяти участь у різних фестивалях, барвистих і галасливих, традиційно проводяться тут протягом усього року.

Руанда має 7 аеропортів, один з яких розташований в Рухенгері. Але, незважаючи на це, Рухенгері не з усіма містами світу має пряме сполучення. Найчастіше шлях в цей районний центр лежить через столицю Руанди — Кігалі, прилетівши в яку, туристи в складі туристичної групи або подорожують самостійно можуть дістатися до Рухенгері на автобусі. Відвідувати Руанду найкраще в проміжку між червнем і вереснем. Таким чином можна уникнути сезону дощів. Дощ у цей час не перестає тут лити з жовтня по червень, припиняючись лише на деякий час в грудні або січні.
Руанда - страна тысячи гор (3 фото)

Для відвідин країни потрібно обов’язково оформити візу в Посольстві Руанди в Бонні (Німеччина). Правила оформлення та умови отримання візи в цю країну постійно змінюються, тому про всі зміни бажано дізнатися заздалегідь, відвідавши відповідний сайт. Одне залишається незмінним: для оформлення візи необхідно представити сертифікат, який би підтверджував наявність щеплення проти жовтої лихоманки.

Як видно, поїздка в цю країну пов’язана з певними труднощами. Тому купити тур в Руанду в туристичному агентстві — це більш розумне рішення. Туроператори візьмуть всі проблеми на себе, в результаті кожен бажаючий зможе недорого відпочити в цьому дивовижному куточку світу. Не кожен росіянин може дозволити собі таку подорож до моря, адже переліт туди дуже тривалий і досить дорогий. Відпочинок в Руанді для багатьох є не менш привабливим. Він для тих, хто любить неквапливо й розмірено насолоджуватися подарованої життям свободою.