Самі незвичайні гонки в світі

0
184

Всі ми прекрасно знаємо і любимо такі великі гоночні змагання як Формула-1, Парж-Дакар, Тур де Франс і багато інших піші, автомобільні, болидные. гонки на вантажних автомобілях, на велосипедах, байках і так далі. Але існують і такі гоночні змагання, про яких ви швидше за все не чули і не бачили вже точно, про них і піде мова в цій статті.

1. Незвичайна гонка роботів на верблюдах.

Як ви напевно здогадуєтеся такі гонки могли б влаштувати в країні висхідного сонця, але там немає верблюдів, тому такі незвичайні змагання проводяться в ОАЕ, а точніше в Дубаї. Щороку величезна кількість людей збираються подивитися на ці змагання, перегони на верблюдах саме по собі незвично, адже чоловік повинен бути легким, щоб верблюд міг скакати швидко, тому раніше наїзниками були діти, але в світі сучасних технологій їх замінили роботами, які управляються дистанційно.

2. Перегони равликів.
Самые необычные гонки в мире
Ясна річ, що перегони равликів важко назвати перегонами, але все ж. Дане змагання проходить щорічно в Норфилке, штат Вірджинія, США. Беруть участь в гонці більш ніж 300 учасників. Переможцю дістається срібний кубок, забитий салатом.

3. Марафон на конях у Монголії.
Самые необычные гонки в мире
Напевно, це найскладніші кінні змагання на планеті, адже коня з вершником необхідно подолати тисячі кілометрів по безкрайніх просторах монгольських степів, щоб досягти фінішу. Нерідкі на цих змагання і втрачені гонщики.

4. Спуск по Амазонці.
Самые необычные гонки в мире
Це не просто узвіз – це справжні гонки на самій небезпечне річці в світі Амазонці, Перу, яка кешит алігаторами, піраньями. сильно протягом постійно тримає учасників напруженості, адже один невірний рух, може перевернути човен. Найцікавіше, що човни не повинні бути покупними, а повинні бути зроблені учасниками самостійно.

5. Гонки кіз і блакитних крабів в Тринідад і Тобаго.
Самые необычные гонки в мире

Самые необычные гонки в мире
Ці перегони проходять у два етапи в першій половині квітня на острові Тобаго в державі Тринідад і Тобаго. Перші стартують кози їх на прив’язі тримають погоничі. Друга гонка – гонка блакитних крабів. Крабами на відміну від кіз важче керувати, але господарі крабів озброюються прутами і женуть тварин в потрібному напрямку.

6. Перегони на повітряних кулях.
Самые необычные гонки в мире
Ось вже близько 35 років в американському містечку Ріно проводяться перегони на повітряних кулях. Призовий фонд щорічно збільшується – зараз він становить близько 20 000 доларів. У гонці можуть брати участь хто завгодно, головне мати при собі кулю. Тривають змагання близько 3-х днів. Найцікавіше, коли в небі розігрується сцена, коли близько 100 куль женуться за іншими, як собака за зайцями.

7. Марафон Бедвотер/
Самые необычные гонки в мире
Про нього ми вже писали раніше. Якщо ви пам’ятаєте – це змагання найвитриваліших людей у світі, адже за два дні учасникам треба подолати 217 кілометрів “пекла” – піднятися на вершину гори Уїтні – 2 520 метрів над рівнем моря, потім подолати неймовірно складні дюни. Нагадаю, що на цих змаганнях не поодинокі летальні випадки серед учасників.

На закінчення хотілося б сказати, якщо ви вирішили відпочити від перегляду популярних змагань, перерахованих вище, як говориться просто набридло, а на ці 7 неймовірно незвичайних змагань у вас немає можливості потрапити, тоді я пропоную розслабитися, всістися по зручніше і перейти на сайт Обгонки.ру – маса вражень від віртуальних гонок вам гарантовано. http://obgonki.ru/igry_gonki_drift – один з кращих проектів гоночних ігор.