Самі незвичайні програми для Android (10 фото)

0
534

Хоча асортимент Google Play Store по більшій частині складається з схожих один на інший клієнтів різних мережевих сервісів, Android-лончеров і величезної кількості клонів Clash of Clans, тут можна відшукати і вельми оригінальні програмки. Нижче ми дамо короткий опис 10-і на наш погляд незвичайних додатків, як ігрових, так і прикладних. І якщо раптом вам прийде в голову створити ігрове або інше додаток для андройд – звертайтеся тільки до кращих, а саме в компанію Фиксапп

Androidify

Це програма-іграшка, що дозволяє створювати персоналізований Android-маскот з параметрами на розсуд користувача. Налаштування піддається все: колір і відтінок шкіри і риси обличчя, пропорції статури, укладання і забарвлення волосся, звичайно ж, одяг та всякі додаткові елементи: біжутерія та ін.

Angry Jew
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
У нашому огляді єдине повномасштабне ігрове додаток. Своє місце тут ця гра отримала вельми нестандартним геймплеєм. Фабула така: гравець керує діями персонажа по імені Мендель, є ортодоксальним іудеєм. В результаті перенесення в часі Мендель потрапляє в Росії XIX століття (як її уявляли собі творці гри). Тут йому належить займатися порятунком святих книг, які з маніакальною завзятістю намагаються ліквідувати злі козаки-чорносотенці. Дизайн і звуковий супровід відповідають змісту.

BIC Concert Lighter
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
Скориставшись цією програмою, некурящий власник смартфону зможе, будучи присутнім на рок-концерті, обійтися без запальнички. Тим більше, що піднімати над головою свій мобільний комунікатор безпечніше: немає ризику отримати опік або випадково влаштувати пожежу. Правда вибір «запальничок», запропонований у налаштуваннях обмежений, варіанти різняться малюнком, і тільки.

Fake Call
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
Ця програма з тих, що використовуються для створення приводу, щоб перервати обридлий (неприємний) розмова, покинути нудну компанію, відлучитися з нудного наради на роботі або просто пожартувати над оточуючими або приятелем. Діє вона так:
У заздалегідь встановлене користувачем час його смартфон імітує виклик від реального або віртуального» контакту. На екрані при цьому відобразитися ім’я і фото «абонента», якого користувач може вибрати зі свого списку контактів, або просто створити, використовуючи будь-яке ім’я і фото з мережі. А після «відповіді» на виклик, програма може відтворити і завчасно вибраний звуковий файл. Творці передбачили і функцію відсилання самому собі підробленого SMS-повідомлення. Тобто, якщо хочеться, наприклад, втекти з дому на риболовлю, то за допомогою цієї програми можна імітувати «терміновий виклик в Кремль».

Ghost Radar Classic
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
Це локатор потойбічних сутностей. Він призначений для пошуку і виявлення в навколишньому просторі привидів, привидів, духів і т. п. Творці гарантують, що додаток за своїми параметрами повністю відповідає приладів, якими користуються «професійні» «мисливці за привидами». Зрозуміло, перевірити результати роботи цього додатка неможливо, залишається тільки вірити його розробникам, або – ні. Але воно влаштоване так, що практично в будь-якому затхлому підвалі або на покинутому горищі обов’язково що-небудь, та виявить.

Pointless Button
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
Це виключно для шанувальників досить дурного, але при цьому дуже смішного сультсериала «asdfmovie» (є на YouTube). Додаток імітує гру, коли користувач час від часу тисне на кнопку, насправді абсолютно непотрібну і ні як не впливає на ігровий процес”. Зате розробники подбали про «досягнення», тут їх аж 15. Є також таблиця лідерства за кількістю натискань.

TapThat
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
Це, мабуть одне з самих незвичайних додатків для android. Воно вимагає участі мінімум двох смартфонів з NFC-чіпом. Після установки, користувач вибирає свій персонаж з 6-и варіантів (серед них присутній відомий Гомер Сімпсон), і починає «тапа» власним мобільним пристроєм інше, яке теж встановлена ця програма. Процес супроводжується різноманітними й вельми специфічними аудиоэффектами, покликаними стимулювати фантазію користувачів. Проте роботи над цією програмою завершилися ще в 2012 р, очевидно із-за відносно невеликий популярності NFC-пристроїв.

Tasker
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
А ось це додаток дійсно може приносити користь. Воно призначене, щоб користувач міг заздалегідь запрограмувати пристрій на виконання яких-небудь дій у встановлений час або у відповідь на якісь дії, наприклад, під’єднання/від’єднання певного гаджета або початок/завершення роботи якоїсь іншої програми. У Tasker спочатку передбачено виконання близько 200 дій, а також підтримка різних плагінів, істотно розширюють перелік базових можливостей.

The Schwartz Unsheathed
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
Це для тих фанатів «Зоряних Воєн», які все ж не готові купувати імітатор світлового меча за кілька тисяч. The Schwartz Unsheathed – непогана, але набагато більш дешева заміна йому.

Wave Control
Самые необычные приложения для Андроид (10 фото)
За допомогою цієї програми фронтальна камера мобільного пристрою на андроїд стає здатною виконувати ті ж функції, що Kinect робить в консолях Xbox. Програма дозволяє не торкаючись руками самого пристрою, керувати деякими функціями, наприклад, перемикати аудіо треки під час роботи програвача або відповідати на голосовий дзвінок. Це може виявитися корисним у різних ситуаціях, оскільки по суті є програмної альтернативою апаратури «хендс фрі», досить популярної (ПДР, ага) у автомобілістів, наприклад, або на роботі (коли руки зайняті, а голова вільна), під час спортивних тренувань і т. д.

В даному додатку передбачена тонке налаштування всіх параметрів та аспектів його роботи. Але творці попереджають, що в кожному смартфоні воно буде працювати по-своєму, із-за відмінностей в самих пристроях і, насамперед, в інтегрованих в них камерах.